reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

3 tygodnie temu jak ważyła mnie położna było 61kg czyli +5kg, dziś byłam na wizycie u położnej, ale mnie nie ważyła, dziwnie jest tu w Uk:baffled: moja waga pokazuje 64kg czyli +8kg, mam nadzieje ze oszukuje bo byloby 3 kg przez 3 tygodnie:-p
A ob. brzuszka na wysokosci pepka to 89cm
 
reklama
Ja to aż wczoraj bałam się w gabinecie na wagę wskoczyć- tyle tych słodyczy wciągam:-D Mam 61 kg. czyli7 na plusie. Gin powiedziała że norma, więc po wyjściu od razu batonika sobie zapodałam:-p
 
Dziewczyny, obwód brzucha mierzycie sobie same czy doktor wam sprawdza?
i jak liczycie przyrost wagi ? tzn ja przed ciążą miałam 56 kg - ale pierwsze 3 miesiące nic nie mogłam jeść i cały czas wymiotowałam, dlatego pod koniec pierwszego trymestru ważyłam 51 :(
Przyrost wagi liczyć od tych 56 czy od 51 kg?

Swoją drogą teraz przy wzroście 165cm , mam 61 kg : 23 tyg+2

Ewelin ile masz wzrostu?
 
wow no dziewczyny to pobijam wszystkie;-)
nie wiem ile dokladnie wazylam przed ciaza, ale wydaje mi sie ze ok 65kg a teraz waze i tu UWAGA......85kg wiec przytylam juz w 25 tygodniu 20 kg No NIEZLE sama jestem w szoku:confused: Piersi powiekszyly mi sie do miseczki E i to takiego duzego E:-D No mam tylko nadzieje ze to zrzuce szybko po porodzie i ze wiekszosc to wody-tak miala moja kolezanka-duze ilosci wod polodowych;-) Tak sie pocieszam-bo nie mam zamiaru sie teraz odchudzac Przyjdzie na to pora, A swoja droga to ciekawe ze tyle przytylam bo raczej slodyczy nie wcinam tak wiele-a moze mi sie tylko tak wydaje:sorry2:
 
No proszę... imponujący wynik;-) Jak Ty dajesz radę dźwigać ten brzuszek? Ja mam raczej mały a przy godzince chodzenia np. na zakupy potem cierpie okrutnie
 
Jestem w 22 tyg i na razie +3 kg, ważę tyle samop co miesiąc temu a brzuszek rośnie. Czyli albo waga się popsuła, albo mała czerpie energię z kosmosu :-)
 
Anek29 nie jesteś sama ja tez szybko nabieram wagi.Słodyczy nie jadam apetytu też nie mam jem z rozsądku, wiec to chyba też sprawa wód zatrzymanych w organizmie.
Tak więc przytyłam już 11 kg-25 tydzień.I ważę uwaga 93kg!!!:szok:
a mimo wszystko nigdy nie czułam się lepiej energia wręcz mnie rozpiera.:tak::tak::tak:!!
 
reklama
ja w poniedziałek ważyłam 69-czyli 5 na plusie(-mam 170cm)Pocieszę was że po poprzednich ciążach utyłam 12-13kg.i bardzo szybko wróciłam do wagi sprzed-bez diet żadnych -tylko piersią dużo bardzo karmiłam a to spala expresowo tłuszczyk.
toja-dobrze ze się ok czujesz ale pomyśl o kręgosłupie,żeby nie dał ci pózniej w kość przy takim obciążeniu...
 
Do góry