reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

25tc - waga wskazuje +8 :-D:-D:-D I ja już 80 rozpoczęłam - dokładnie 80.6 :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: Ale według położnej przybieram na wadze prawidłowo - biorąc pod uwagę moje słodkie podejście do jedznia - nie jest najgorzej, hehehehe. A obwód brzusia - 105cm:-D:-D:-D
 
reklama
hmmm u mnie 6-7 kg na plusie i obwod brzusia 106 :-) tez glownie poszlo chyba w brzus jakby mi ktos wlozyl pilke bo chodze w swoich starych dzinsach do tej pory i sweterku ktory poprostu opina brzus a wczesniej byl luzny
 
dziewczyny u mnie to samo, wszystko stoi w miejscu tylko brzuch wielki :-) no i piersi duże, już mi przeszkadzają hihi

mam nadzieję że nic innego mi za bardzo nie urośnie :-D:-D
 
reklama
Do góry