reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

Hej moze i układ immunologiczny jest w niewielkim stopniu rozwinięty ale jest za to masa przeciwciał od Mamuśki ;) Nie bedzie tak zle.
Asiuk Oddałam wszystko, nie ma już tyłeczka tylko wielki zad, cycory do ziemii, podgardle jak u indyczki i nie narzekam. Oddałam szpilki, kiecki, fajki i imprezy do rana. Nawet nie tesknie. Ale podkładu tak lekko nie oddam!!!!!!!!! Mojej twarzy bez podkładu mówię zdecydowane nie !!!!Nikt nie jest az tak zły zeby musiec mnie ogladac jak mnie natura stworzyla ;>

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Niezly tekst :-)
 
reklama
Mam pytanko... czy swoje koszule do szpitala też pierzecie w tym proszku niemowlęcym, by choć na początku gdy będziemy przytulać maluszki nic ich nie podrażniło, czy to już lekka, a raczej mocna przesada??? :-D

ja planuję chodzić w tej szpitalnej co by swojej nie brudzić bo to czasem chyba nawet kilka razy moze się coś "ulać" a az tyle koszul nie mam;-)
 
reklama
ja to jak lezalam to nawet tesciowa mi prostownice, suszarke do wlosow wziela :d
a w torbie mam spakowany tusz do rzes, kredke do oczu, fluid i lusterko bo strach na mnie patrzec jak nie ogarnieta jestem i w ogole mi wstyd jakos tak:)
też myslałam co by się nieco umalować ale boję się, że jak małego bede przytulać i całować to ten puder go uczuli
 
Do góry