reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

reklama
ja też muszę ją wziąść:tak: teraz niewiem czy torbę uda się zamknąć;-)wziełam jeszcze do niej klapki na zmiane dla mojego M. bo on pewnie nie będzie pamiętał, a położna mówiła żeby mieć.
 
Melisa ja też jej jeszcze nie pakuje bo ją używam cały czas:tak:, ale zrobiłam sobie taką listę co spakować jak już trzeba bedzie jechać do szpitala, żeby w tym stresie nie zapomnieć czegoś.
Mój M. będzie musiał dowieź torbę do małego i ewentualnie podkłady dla mnie jak braknie.
 
Ja tez jeszcze nie spakowana jestem ale listę rzeczy już mam tylko cały czas problem z ciuszkami dla maluszka- w co go ubrać??? i nie wiem co spakować:((
 
Co do suszarki to zapytajcie same siebie kiedy będziecie mogły te włosy wysuszyć- jeśli mąż przyjdzie zająć się maluszkiem to ok. Bo na sali suszyć nie będziecie- przeszkadzałoby to innym maluszkom. A do łązienki maleństwa ze sobą też nie weźmiecie. Wiec ktoś musi z tym dzidziusiem najzwyczajniej w świecie zostać. My się z koleżanką z sali kąpałyśmy na zmianę. I jakoś głupio by mi było zostawiać ją z moim dzidziusiem na tyle czasu;-)
Wiec pozostaje małżowina:tak:
Ja tym razem nie biorę szlafroka- na tym oddziel jest tak zabójcza temperatura że i tak go nie używałam bo dosłownie się topiłam. No i ręczniki biorę małe a nie duże bo też mi przeszkadzał ten duży jak ciężko mi się było po porodzie schylić
 
Ja muszę dorzucić kubek i sztućce, wodę w butelce z dzióbkiem, klapki pod prysznic i coś dla Tatusia...
Suszarki nie biorę.

A torby już mam 3:baffled: (małe)
1 -dla mnie na zaraz
2 -dla mnie na potem + dla dzidziusia
3 -rzeczy na wyjście dla maluszka - leży na foteliku (Mężuś weźmie jak po nas będzie jechał) muszę do niej jeszcze wrzucić prezent dla Szymonka od dzidziusia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja co prawda torby nie mam jeszcze spakowanej, ale właśnie przypomniało mi się, że warto wziąć dla mężowskiego biały t-shirt.... Po pierwsze na salach porodowych jest gorąco, po drugie u nas w szpitalu chcą, by faceci byli w tych sztucznych, niby sterylnych fartuchach i położna powiedziała, że jeśli facet będzie miały czysty biały t-shirt to się nikt nie przyczepi, a kolorowa, bądź ciemna koszulka będzie raziła ich w oczy i będą kazali siedzieć w nieprzepuszczającym powietrza fartuchu....
 
Do góry