reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co zabrać???

U nas się podobno pytają czy chcesz lewatywe czy nie. Tak się zastanawiam przy cc chyba nie trzeba jej robić?

My już jesteśmy spakowane.

Ja laktatora nie biore do szpitala
 
reklama
przy cc napewno trzeba robic bo przed kazda operacja się robi :) ale to ci wszystko powiedza i zrobią. Chyba ze przyjdziesz do szpitala prosto na cesarke to wtedy ci zabronia jesc od poprzedniego dnia od ktorejs tam godziny zeby jelita puste byly.
 
agulalula tak będę rodzić w mswia :-). Mały donoszony to już teraz na pewno mnie przyjmą ;-). Ale to nie z powodu, że chcę ale mój gin tam pracuje no i wiadomo.....chociaż troche jestem ciekawa nowej porodówki.....
 
A jakie ciuszki dla malców spakowałyście do torby? Mam z tym największy problem....nie wiem na jaką pogodę się nastawić, na razie uszykowałam dwie wersje
 
Tonya ja też mam 2 wersje, tzn 3 body z krótkim rękawkiem jakby był upał i 3 pajacyki jakby było chłodniej. Oprócz tego skarpetki i czapeczki. A na wyjście to przygotuję coś mężowi
 
U mnie w szpitalu zakładają szpitalne ciuszki (muszę sprawdzić czy można mimo wszystko mieć swoje, bo tak bym wolała) więc tylko na wyjście potrzebuję. Chyba też mężowi dwie wersje zostawię
 
Tonya ja dla Córci miałam aż trzy wersje.Jednak zostawiłam w domciu,a M dowiózł.Zresztą ja nie miałam miejsca na te ubranka,bo w szpitalu spędziłysmy 2 tygodnie.Przyjechałam z jedną torbą,a wychodziłam z trzema :-)
Ja mam zaplanowane body rozpinane jak podkoszulkę i półśpiochy.
Dziś poczyniłam pierwsze podejście do "pakowania torby"-wyprałam torbę :-D.
edit
Co do ubierania w swoje ubranka-jesli dają w szpitalu-to bym była ostrożna,bo mi panie powiedziały,ze i owszem mogę,ale mogą do mnie nie wrócić.Przecież nikt nie będzie pamiętał które ubranka to moje...i tak pozostawiłyśmy na stanie szpitala czapeczki i niedrapki.
 
Ostatnia edycja:
Ja zobaczę jaki ten Mój szkrab będzie,a o pępuszek to się nie martwię,bo w razie czego można wywinąć pas.Podczas ubierania zobaczę jak to wypadnie,wtedy zmienię na coś innego
 
reklama
ja dostalam wczoraj torbe od kumpeli, bo nie mialam takiej zeby sie zmiescic- i dzos rano czesciowo ja zapakowalam, pozniej tylko co niektore kosmetyki tam jeszcze wyladuja
kapcie
a torba dla malej wyladowala w pralce, moze w pon zrobie pranie - dzis mi sie nie chce...
 
Do góry