reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital z małym dzieckiem

Witam.
Córeczka dostała skierowanie do szpitala na 3 dni.. Moje pytanie jest takie co mogę zabrać córce na oddział żeby się nie nudziła?
Prosze o odpowiedzi
Rozumiem, że to wizyta planowa, a dziecko czuje się w miarę? Ja byłam 2 razy z synem w szpitalu (każdy raz po 2 dni, raz miał 3 lata, raz 4) i Młody był chory, więc nie bardzo miał siłę na zabawę. Wjechały bajki, jakieś książeczki do opowiadania sobie, ale i tak większość pobytu spał.
Jeśli dziecko ma siłę, to warto pomyśleć o ulubionych zabawkach, może niekoniecznie jakiś grających bo to jednak szpital i może to przeszkadzać. Ale jakieś klocki małe, jakieś sortery, układanki.
 
reklama
Rozumiem, że to wizyta planowa, a dziecko czuje się w miarę? Ja byłam 2 razy z synem w szpitalu (każdy raz po 2 dni, raz miał 3 lata, raz 4) i Młody był chory, więc nie bardzo miał siłę na zabawę. Wjechały bajki, jakieś książeczki do opowiadania sobie, ale i tak większość pobytu spał.
Jeśli dziecko ma siłę, to warto pomyśleć o ulubionych zabawkach, może niekoniecznie jakiś grających bo to jednak szpital i może to przeszkadzać. Ale jakieś klocki małe, jakieś sortery, układanki.
My w sumie w poniedziałek (2.09) rano wchodzimy na oddział, mamy badania we wtorek wyniki i środa wypis. Ale mimo to spakujemy jakąś maskotke ulubioną i bajki na telefonie..
 
Rozumiem, że to wizyta planowa, a dziecko czuje się w miarę? Ja byłam 2 razy z synem w szpitalu (każdy raz po 2 dni, raz miał 3 lata, raz 4) i Młody był chory, więc nie bardzo miał siłę na zabawę. Wjechały bajki, jakieś książeczki do opowiadania sobie, ale i tak większość pobytu spał.
Jeśli dziecko ma siłę, to warto pomyśleć o ulubionych zabawkach, może niekoniecznie jakiś grających bo to jednak szpital i może to przeszkadzać. Ale jakieś klocki małe, jakieś sortery, układanki.
Nie nie mieliśmy zaplanowego leczenia w szpitalu, dostałyśmy skierowanie na szpital od alergologa, z tego względu ze leki które córeczka dostała nie pomagały.
 
Mam tylemat :)
Za 3 tyg kładziemy się z córeczką na oddział na 3 dni. Córka w dniu przyjazdu dostanie posiłki, ale ja się zastanawiam co sobie na te 3 dni kupić do jedzenia. Doradzcie prosze co wam się sprawdziło do jedzenia
 
Ja zawsze mialam nagłe wizyty i pakowali mnie inni 😂

Jezeli coś się może podziac po drodze i boisz się, ze nie dotrwacie, to przygotuj już takie rzeczy, ktore mogą stac i czekać.
 
reklama
Ja zawsze mialam nagłe wizyty i pakowali mnie inni 😂

Jezeli coś się może podziac po drodze i boisz się, ze nie dotrwacie, to przygotuj już takie rzeczy, ktore mogą stac i czekać.
Właśnie wolę spakować teraz większą część rzeczy i później dopakować rzeczy codziennego użytku, jak mam pózniej na ostatnią chwile w panice pakować.
 
Do góry