reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tez ciążowy, czy widzicie druga kreskę ?

reklama
Bo wyszła ale może fakt jakąś fabryczna skoro nie dopuszczasz żadnej innej moxliwosci A jak ustosunkujesz się do tego że testowałam owulacyjnym dobre 6 dni z czego testowa ciemniała z dnia na dzień i tylko w jednym dniu była mocno ciemna a już kolejnego dnia o tej samej godzinie testowa była bardzo jasniutka. A więc idąc tokiem myślenia i tym co jest napisane w instrukcji dwie najciemniejsze to dzień owulacji plus minus 24-36. Czyz nie ?
Nie. Testy owulacyjne wg instrukcji robi się do pierwszego pozytywnego. I po nim w ciągu 24-36h występuje owulacja. A nie w dniu ciemnej kreski. A to że na drugi dzień była jasna oznacza tyle, że pik się skończył 🙈 serio wystarczy przeczytać instrukcję.

Poza tym pik nie gwarantuje owulacji. Pokazuje tylko, że poziom lh się zmienił, wzrósł. Komórka jajowa wcale nie musi się uwolnić.

Jeżeli jesteś 5 dni po pozytywnym teście, to wcale nie jesteś 5 dpo tylko 3-4. I tym bardziej test nie był pozytywny 🙈 implantacja ma miejsce najwcześniej 6 dpo plus 48 h minimum na wytworzenie bety. Więc najwcześniej test może wykryć ciążę 8 dpo. I to nie jest kwestia mojego widzimisię i tego jaką możliwość dopuszczam tylko tak działa fizjologia cyklu kobiecego.
 
Nie. Testy owulacyjne wg instrukcji robi się do pierwszego pozytywnego. I po nim w ciągu 24-36h występuje owulacja. A nie w dniu ciemnej kreski. A to że na drugi dzień była jasna oznacza tyle, że pik się skończył 🙈 serio wystarczy przeczytać instrukcję.

Poza tym pik nie gwarantuje owulacji. Pokazuje tylko, że poziom lh się zmienił, wzrósł. Komórka jajowa wcale nie musi się uwolnić.

Jeżeli jesteś 5 dni po pozytywnym teście, to wcale nie jesteś 5 dpo tylko 3-4. I tym bardziej test nie był pozytywny 🙈 implantacja ma miejsce najwcześniej 6 dpo plus 48 h minimum na wytworzenie bety. Więc najwcześniej test może wykryć ciążę 8 dpo. I to nie jest kwestia mojego widzimisię i tego jaką możliwość dopuszczam tylko tak działa fizjologia cyklu kobiecego.


I jeszcze wchodzi w gre tu, czy plemniki wytrwaly, bo przed owu kilka dni współżyła a roznie z tym bywa.
 
Nie. Testy owulacyjne wg instrukcji robi się do pierwszego pozytywnego. I po nim w ciągu 24-36h występuje owulacja. A nie w dniu ciemnej kreski. A to że na drugi dzień była jasna oznacza tyle, że pik się skończył 🙈 serio wystarczy przeczytać instrukcję.

Poza tym pik nie gwarantuje owulacji. Pokazuje tylko, że poziom lh się zmienił, wzrósł. Komórka jajowa wcale nie musi się uwolnić.

Jeżeli jesteś 5 dni po pozytywnym teście, to wcale nie jesteś 5 dpo tylko 3-4. I tym bardziej test nie był pozytywny 🙈 implantacja ma miejsce najwcześniej 6 dpo plus 48 h minimum na wytworzenie bety. Więc najwcześniej test może wykryć ciążę 8 dpo. I to nie jest kwestia mojego widzimisię i tego jaką możliwość dopuszczam tylko tak działa fizjologia cyklu kobiecego.
Ja się z tym nie zgodzę. Także czytałam instrukcje obsługi i wiem co było napisane. Słabe kreska testowa na teście owulacyjnym nie oznacza owulacji. Tak było napisane. Testowa musi być tak samo ciemna jak kontrolna.
 
reklama
Do góry