reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-czy to zwidy?

Ja tez dzisiaj zrobiłam rano słynny test z rossmanna i z partnerem widzimy drugą kreskę która lekko przebija.. ale dla pewności i tak powtórzę za dwa dni
 
reklama
A ile spóźnia Ci się okres? Możesz zrobić zdjęcie testu? Chciałabym porównać do mojego.
A ja nadal nie dostałam @
Zdjęcie trochę dziwnie wyszło przez światło.. na żywo widać ją nieco lepiej mam dosyć nie regularne cykle, ale dnia 08.01 miałam pozytywny test owulacyjny
 

Załączniki

  • 24CC8440-6AB3-404B-BA0A-EE90497348CD.jpeg
    24CC8440-6AB3-404B-BA0A-EE90497348CD.jpeg
    840,5 KB · Wyświetleń: 137
Kurde to taki sam jak mój 🤷‍♀️👌
Ciekawe, co z tego wyjdzie 🙂
Sama jestem ciekawa 🙈 kiedy znowu testujesz? Ja dzisiaj po pracy polecę po test i mam nadzieje ze wytrzymam do soboty z testowaniem 😃 co dziwne miałam przez trzy dni plamienia, pierwszy dzień było trochę ale to naprawdę trochę krwi a później tylko zabrudzenia.
 
Po pracy kupię kolejny test i zobaczymy, czy coś się zmieniło.
Niestety nie mam jak podjechać na betę.
 
reklama
Do góry