reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-czy to zwidy?

reklama
Ja też, syna. Ale nie używałam tych testów. Ponoc lubią zrobić psikusa. Także beta będzie najlepsza. Ew inny test z apteki, ale wiadomo beta da 100 procent.
Ja używałam tylko tych.
 

Załączniki

  • IMG_20211220_132117.jpg
    IMG_20211220_132117.jpg
    559,6 KB · Wyświetleń: 143
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi ❤️
Co do testu… zrobiłam kolejny facelle i wyszedł negatywny, a potem zrobiłam jeszcze jeden, ale innej firmy i o czułości 20 (facelle ma 10), i oczywiście tutaj tym bardziej wyszedł negatywnie.
W sumie nie wiem, co mam o tym myślec. A jak zobaczyłam zdjęcia testów @szarcia, to znowu zwątpiłam, bo rzeczywiście, zaczynała od niewidocznych kresek 🤔
Ah, mogłam zostawić te testy chociaż na rano, może wtedy by coś wyszlo.
 
reklama
A co do chęci posiadania kolejnej Dzidzi ❤️
To oczywiście są, ale chcieliśmy rozpocząć starania od luteg
najlepiej zrób betę :-) i jeśli pragniesz dzidziusia to życzę Ci z całego serducha, aby beta wyszła pozytywnie :-)
Też jestem karmiącą mamą, ale niestety nam coś nie pyka ( ponownie @ na pokładzie)
a ile mc już sie staracie?
I w jakim wieku macie Dzidziusia?:)
 
Do góry