reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Ja dzisiaj byłam na USG, lekarz powiedział ze jajeczka są, więc chłopak potwierdzony.
Ale zmartwił mnie okropnie bo stwierdził zaburzenia rytmu serca u maluszka, niby mnie uspokajał ze niekoniecznie musi oznaczać to coś złego ale ja oczywiscie sie martwie. :-(
 
reklama
Wszystko będzie dobrze Ewelina. :-)
My też dziś byliśmy na usg też potwierdził chłopaka. Waży 1650 g chyba mały nie jest.Lekarz mówił,że ok leży głową na dół i ogólnie następna wizyta za 5 tygodni. szyjka w porządku tylko mówił ,że jak brzuch twardnieje to położyć się i odpocząć.
 
Wszystko będzie dobrze Ewelina. :-)
My też dziś byliśmy na usg też potwierdził chłopaka. Waży 1650 g chyba mały nie jest.Lekarz mówił,że ok leży głową na dół i ogólnie następna wizyta za 5 tygodni. szyjka w porządku tylko mówił ,że jak brzuch twardnieje to położyć się i odpocząć.

Jakoś rzadko masz te wizyty :confused:. Ja miałam do tej pory co 4 tygodnie, a teraz już będą co 3..
 
No też mi się tak wydaje,ale on twierdzi ,że jak wszystko w porządku i szyjka sie nie skraca to nie ma potrzeby przepisał mi tylko żelazo dodatkowo . On w ogóle codziennie ma dyżur w szpitalu rano więc jakby co to można pojechać.
 
No też mi się tak wydaje,ale on twierdzi ,że jak wszystko w porządku i szyjka sie nie skraca to nie ma potrzeby przepisał mi tylko żelazo dodatkowo . On w ogóle codziennie ma dyżur w szpitalu rano więc jakby co to można pojechać.

Ale Ci fajnie.. Dostępny lekarz to skarb! Ja mojego gina mam trudno dostępnego:-( , a diabetologa mam pod telefonem i to daje cudowny komfort!
Wizytę u gina mam jutro, liczę na to, że nie usłyszę niczego niedobrego..
 
Będzie dobrze zobaczysz. Mi się pogorszyły wyniki bo choruję na jelita i coś ostatnio się zaostrzyło ,poprostu mam rozwolnienie przeważnie rano,gastrolog twierdził że w sumie trzeba by było wrócić do leków. Ja nie mam takiego zamiaru te 2 miesiące wytrzymam.
 
Ja od początku ciąży na NFZ chodzę co 3 tyg. Taak mi doktor kazała.. Do tego prywatnie i karta ciąży skończyła mi się 3 wizyty temu:zawstydzona/y: Ostatnio lekarz kazała przyjsć po 2 tygodniach i poszłam tylko po to żeby serduszka posłuchać... Myślałam, że dlatego za 2, że szyjka się skraca, ale ona nawet mnie nie zbadała.. Bez sensu..
A we czwartek mam usg.. Ciekawe co wyjdzie?? mam nadzieję, że wszystko ok:) Nie mogę się doczekać:tak:
 
Gawit, dzięki... :sorry: Ja tez myślę że jest ok z synuniem i myślę że nie będzie jakiejś jasnej przyczyny i że to jednak idiopatyczne:sorry:. Ale niech to sprawdzą...:tak: I tak jak już poczytałam w książkach i w necie to jestem wiele spokojniejsza:tak:... Dam znać Mary na kom jak tam im idzie. A na weekend mam nadzieję że mnie wypuszczą przynajmniej na przepustkę:sorry:

Mamulica pisz bo bedziemy czekac z niecierpliwoscia a i kciuiki odpadna od trzymania jak nie napiszesz :tak:ale zakladam ze wszystko bedzie ok... tak jak dziewczyny pisza i tutaj i na innych forach :tak:...

Malina bedzie ok :) ja znowu jak bede w piatek u lekarza musze sie zapytac jak mamy teraz chodzic... nie za bardzo usmiecha mi sie co 2 tygodnie - dojezdzamy 60km :( i bywa to juz uciazliwe.... na razie jezdzilismy co 4 a i tak ciezko nam bylo sie wyrwac... zwolnienie z pracy itp...
 
Odebralam wyniki, oczywiście hemoglobina za niska - 11. za niskie mam też hct, a za wysokie neut%. I tak nei wiem co to, więc na razie się nie martwie .. ;-)
To co mnie zmartwiło, to to, że mam cholesterol powyżej normy :-(.. zrobiłąm badanie bo mialam przeczucie żeby je zrobić przy okazji,a kosztowało tylko 7 zł..
Idę dziś do gina, ciekawe co mi powie, ale nie mogę się doczekać, to Was spytam - nie wiecie czy przyczyną może być to ze mam cukrzycę ciążową?
 
reklama
Odebralam wyniki, oczywiście hemoglobina za niska - 11. za niskie mam też hct, a za wysokie neut%. I tak nei wiem co to, więc na razie się nie martwie .. ;-)
To co mnie zmartwiło, to to, że mam cholesterol powyżej normy :-(.. zrobiłąm badanie bo mialam przeczucie żeby je zrobić przy okazji,a kosztowało tylko 7 zł..
Idę dziś do gina, ciekawe co mi powie, ale nie mogę się doczekać, to Was spytam - nie wiecie czy przyczyną może być to ze mam cukrzycę ciążową?


cukrzyce ciazowa dopada 10 procent kobiet w ciazy...zazwyczaj dzieci rodza sie wieksze niz normalnie..powyzej 4 kilo...co powoduje czasem jakies komplikacje albo poprostu konczy sie cesarka...to wyczytalam w necie,poniewaz sama mam tez cukrzyce..cukrzyca ta zanika po porodzie ale jest prawdopodobienstwo powrotu po jakis 7 latach:shocked2:przedewszystkim dieta kochana ni i nie myslec o tym zbyt duzo...moja jest to 2 cukrzyca..mialam ja jak bylam w ciazy z moim matim rowniez...i wszystko bylo ok:))):tak:
 
Do góry