reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Czytalam na róznych forach, że lekarze róznie do tego podchodzą.
Niektore dziewczyny pisaly ze rodzily normalnie mając zylaki, ale podczas porodu one popękaly i kreew sie lała....

Moj gin powiedzial ze zobaczymy pod koniec ciazy te zylaki, i ze niekoniecznie są one wskazaniem do CC...

Nie chodzi mi o to, że chce mieć CC, ale jesli porod naturalny ma mi grozić czyms przez te zylaki to wolę CC.....
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś na izbie przyjęć, ale odesłali mnie do czwartku...Bo dziś to tam był sajgon, a mnie zrobili ktg i sprawdzili czy szyjka zamknięta i powiedzieli że w czw mnie przyj,mą na dignostykę skąd to wielowodzie. W między czasie byłam powtórzyć w lab badania na toxo i cmv... No i jutro popoł będę miała wynik... Z jednej strony się cieszę że w domu jestem, a z drugiej jak najszybciej chciałabym wiedzieć co i jak... Idę coś zjeść...
 
Dziewczyny byłam dziś na izbie przyjęć, ale odesłali mnie do czwartku...Bo dziś to tam był sajgon, a mnie zrobili ktg i sprawdzili czy szyjka zamknięta i powiedzieli że w czw mnie przyj,mą na dignostykę skąd to wielowodzie. W między czasie byłam powtórzyć w lab badania na toxo i cmv... No i jutro popoł będę miała wynik... Z jednej strony się cieszę że w domu jestem, a z drugiej jak najszybciej chciałabym wiedzieć co i jak... Idę coś zjeść...
Rozumiem Cię doskonale, w szpitalu to zawsze jakaś opieka jest. Porobią Ci różne badania przy okazji i pewniej się będziesz czuć. A myślę, że wszystko się dobrze skończy:tak:.
 
A ja byłam dziś na kontrolnej wizycie, nadal mam brać kaprogest, już wzięłam 6 ampułek, jeszcze 4 mi zostały, dupę po nich mam fioletowo-czerwoną, porobiły mi się zrosty- muszę to masować i smarować altacetem. :tak:
madziek, nie narzekaj, ja kaprogest biore od 3 miesiaca ciazy, w sumie juz prawie 20

ampulek. zrosty mam takie, ze igla sie zgina jak mi maz sie stara robic kolejne zastrzyki.

wiele razy musial wyciagac i znowu kloc, bo nie dalo sie wstrzyknac przez zrosty. bol

zamiast coraz bardziej znosny jest coraz bardziej nieznosny, ale czego sie nie robi dla

dzidzi. przed ciaza tez sie kulam tylko innymi specyfikami, by w ogole w ta ciaze zajsc,

wiec jak po ciazy zastrzykow nie bedzie to bedzie dla mnie az dziwne... jednak z tego co

slyszalam od siostry, ktora pracuje na oddziale kobiecym w Polsce kaprogest od sierpnia

zostal wycofany z produkcji, wiec jak macie brac robcie zapasy, bo jak sie wyczerpie w

aptekach to juz nie bedzie. ja mialam wczesniej z polski, a teraz biore cholernie drogi

francuski...
mamulica, trzymam kciuki! podziel sie ze mna tymi wodami to bedziemy obie mialy spokoj....

ja juz mam dosc picia i maz na mnie krzyczy, bo zamiast 4 litrow pije ostatnio ledwie 2.

moze po prostu mniej pij???
 
Miran, kurdę wierz mi ze o Tobie od razu pomyślałam, jak padło stwierdzenie, że wód za dużo... Jak na ironię... Niczego bym tak nie pragnęła jak podzielić się nimi z Tobą!!! Mam teraz tylko nadzieję, ze u mnie wykluczą , ze wielowodzie spowodowane jest czynnikami od strony płodu... Łudzę się że gdyby z moim synuniem było coś nie tak to ktoś by to zauważył... W koncu miałam 11 usg do tej pory...
 
Miran, kurdę wierz mi ze o Tobie od razu pomyślałam, jak padło stwierdzenie, że wód za dużo... Jak na ironię... Niczego bym tak nie pragnęła jak podzielić się nimi z Tobą!!! Mam teraz tylko nadzieję, ze u mnie wykluczą , ze wielowodzie spowodowane jest czynnikami od strony płodu... Łudzę się że gdyby z moim synuniem było coś nie tak to ktoś by to zauważył... W koncu miałam 11 usg do tej pory...
kochana na pewno z synusiem wszystko gra! poczytałam troszkę o wielowodziu, bo dziś dostałam wiadomość od przyjaciółki, że wylądowała z tym w szpitalu (jest w 31 tc) i zazwyczaj mamusie na forach pisały, że miały wielowodzie, a dzidzie rodziły się zdrowe!

Miran już bliżej niż dalej! jesteś bardzo dzielna, ale masz rację - to dla maleństwa !
 
Gawit, dzięki... :sorry: Ja tez myślę że jest ok z synuniem i myślę że nie będzie jakiejś jasnej przyczyny i że to jednak idiopatyczne:sorry:. Ale niech to sprawdzą...:tak: I tak jak już poczytałam w książkach i w necie to jestem wiele spokojniejsza:tak:... Dam znać Mary na kom jak tam im idzie. A na weekend mam nadzieję że mnie wypuszczą przynajmniej na przepustkę:sorry:
 
Gawit, dzięki... :sorry: Ja tez myślę że jest ok z synuniem i myślę że nie będzie jakiejś jasnej przyczyny i że to jednak idiopatyczne:sorry:. Ale niech to sprawdzą...:tak: I tak jak już poczytałam w książkach i w necie to jestem wiele spokojniejsza:tak:... Dam znać Mary na kom jak tam im idzie. A na weekend mam nadzieję że mnie wypuszczą przynajmniej na przepustkę:sorry:
no no - będę czekać na wieści :tak:
 
reklama
madziek, nie narzekaj, ja kaprogest biore od 3 miesiaca ciazy, w sumie juz prawie 20

ampulek. zrosty mam takie, ze igla sie zgina jak mi maz sie stara robic kolejne zastrzyki.

wiele razy musial wyciagac i znowu kloc, bo nie dalo sie wstrzyknac przez zrosty. bol

zamiast coraz bardziej znosny jest coraz bardziej nieznosny, ale czego sie nie robi dla

dzidzi. przed ciaza tez sie kulam tylko innymi specyfikami, by w ogole w ta ciaze zajsc,

wiec jak po ciazy zastrzykow nie bedzie to bedzie dla mnie az dziwne... jednak z tego co

slyszalam od siostry, ktora pracuje na oddziale kobiecym w Polsce kaprogest od sierpnia

zostal wycofany z produkcji, wiec jak macie brac robcie zapasy, bo jak sie wyczerpie w

aptekach to juz nie bedzie. ja mialam wczesniej z polski, a teraz biore cholernie drogi

francuski...
mamulica, trzymam kciuki! podziel sie ze mna tymi wodami to bedziemy obie mialy spokoj....

ja juz mam dosc picia i maz na mnie krzyczy, bo zamiast 4 litrow pije ostatnio ledwie 2.

moze po prostu mniej pij???

:szok: Kochana to Ty to bierzesz od 3 miesiąca:szok: Masakra, wyobrażam sobie co czujesz:-( aż mi głupio, to ja już nie narzekam. A dla dzidzi zrobię wszystko, jak każda z nas:tak: Jeszcze dwa miesiące i rozwiązanie:tak: pij kochana pij, żeby maleństwo miało dużo wód. Trzymam kciuki za Was:tak:
 
Do góry