reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Ja miałam wizytę w 26 tygodniu, ale dzidzie wg usg są o tydzień większe - miały po 1000g
Uuu to zdrowe dziewczyny są :-D A mówią, że bliźniaki na ogól są drobne...:sorry2:

A ja właśnie zapisałam nas na USG 3D na 19tego sierpnia, 16:20. No i znowu o niczym innym myśleć nie będę, tylko o tym, że zobaczę małą i czy wszystko okej...:cool2:
 
Hej!
Zastrzyki robię w zabiegowym, w przychodni, w której mam lekarza pierwszego kontaktu.
Pewnie, że zastrzyki lepsze jak męka z bólem czy strach o dziecka, a tak to lekarz mnie zbadał, Patryczek ma się o.k. i to najważniejsze, a zastrzyki mu nie zaszkodzą.
Tylko dupa po nich boli:-p
 
ja tez mialam dzis wizyte no i wielkie rozczarowanie poplątane z zachwytem :)
no ale od początku :)

wyniki mam jakies tam gorsze no ale to normalne chyba u mnie bo juz kolejny raz :-Dtakie same sa obizkone troszke i nic mi nie daje sie hehe "ten typ tak ma" :-p
mocz polepszyl sie po mojej małej infekcji wiec juz jest okej :):-)
waga wskoczyla na 3.5kg + no no:dry:
wszytskie narzady ok wg usg termin przesuwa sie nie na koniec pazdziernika lecz na 05.11.09 :nerd:
no i najciekawsze... córki nie bedzie :szok: bedzie syn :cool2:
:-D:-D:-D:-D
a to numer wywineło nam maleństwo:-D a juz sukienki babcia kupila :-D
 
ja lada dzien powinnam rodzic dzis bylam u swojej gin mhhh mala jest taka duza ze wymiary wogole nie bylo mozna zrobic hehhe troszke sie boje porodu skurczy takich jeszcze nie mam ale bole krzyzowe wrrr Szkoda ze nie ma sposobu na to by porod szybciej sie odbyl:)
 
no i najciekawsze... córki nie bedzie :szok: bedzie syn :cool2:
:-D:-D:-D:-D
a to numer wywineło nam maleństwo:-D a juz sukienki babcia kupila :-D

Kasia nie denerwuj mnie.... Jutro idę do lekarza i jak mi też powie, że dziewczynki jednak nie będzie to mu strzelę z liścia :-)

Serio nie chcę takiej sytuacji, zdrowie najważniejsze, ale przywykłam już do myśli , że będziemy mieli córkę-tym bardziej, że juz do brzuszka mówimy jako ONA itd.

Nawet mąż, który chciał syna mówi , że dziwnie by mu teraz było gdyby okazało się , że jednak syn....
 
reklama
Kasia gratulacje, ale niespodzianka!!!:-D:-D:-D A jak tatuś zareagował, nie było mu smutno że jednak nie księżniczka tatusia ??;-)
maz to szczesliwy mowil ze po cichu chcial pierwszego syna mowi ze bedzie kola zmieniał i majsterkował z nim hehe :)
wczesniej mowil ze córe bedzie uczyl :) no a teraz chodzi usmiechniety i mowi ze on wiedzial :-p
Kasia nie denerwuj mnie.... Jutro idę do lekarza i jak mi też powie, że dziewczynki jednak nie będzie to mu strzelę z liścia :-)

Serio nie chcę takiej sytuacji, zdrowie najważniejsze, ale przywykłam już do myśli , że będziemy mieli córkę-tym bardziej, że juz do brzuszka mówimy jako ONA itd.

Nawet mąż, który chciał syna mówi , że dziwnie by mu teraz było gdyby okazało się , że jednak syn....
no ja juz sie przyzywyczailam ze bede czesala i sliczne ciuszki ubierala ze mala kiedys tam bedzie mi pomagala i wogole i jak lekarz powiedzial ze chłop to tak obojetnie mi sie zrobilo chwile bo juz sama nie wiem co myslec i namieszali mi w głowie ze szok
a SYN chyba juz szczesliwy ze my wiemy bo zaczal mnie delikatnie kopac hehe a kilka dni wczesniej jak mowilam córka córka do brzucha to walił tak ze az bolało hehe :) a to cfaniak :)
no cóż oby zdrowe i jestem przygotowana ze podczas porodu położna powie CÓRKA :szok::szok:
 
Do góry