reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Dziewczyny!!! Taka akcja, a Kubuś tylko jeden:-D!!! Już tym razem na pewno!!!
Może następnym razem będą bliźniaki:-D:-p... Dzięki za kciuki!!! I za słowa wsparcia!!! Najważniejsze że zdrowy!!!
Eeee a ja się już tak cieszyłam, że nie będę jedynym rodzynkiem na naszym forum :sorry2:
Najważniejsze, że Kubuś zdrowy!
 
Dziewczyny!!! Taka akcja, a Kubuś tylko jeden:-D!!! Już tym razem na pewno!!!
Może następnym razem będą bliźniaki:-D:-p... Dzięki za kciuki!!! I za słowa wsparcia!!! Najważniejsze że zdrowy!!!

Mamulica dopiero wczoraj przeczytalam o Twoich nowosciach, jakos ominelam ten watek ostatnio. A czulam ze zreguly jeszcze jakis watek dzielnie czytalam. Pomyslalam tylko ze z gratulacjami poczekam do dzis. Tak wiec gratuluje zdrowego syneczka :-):-):-) a wczoraj rozmawialam z mama i mowilam jej o Tobie i nie moglysmy sie nadziwic ze w 6 miesiacu dopiero blizniaki odkryli :-):-):-) hehe najwazniejsze ze zdrowy :tak::tak::tak: jeszcze raz gratuluje


Bura kochana niestety dalej bedziesz naszym rodzynkiem :-) oczywiscie takze gratuluje dobrych wynikow bo jeszcze nie zdazylam :tak:

I wogole wszystkim dziewczynom ktorym jeszcze nie gratulowalam teraz gratluje i ciesze sie ze wszystko przebiega tak pozytywnie :tak::tak:
 
mamulica a jak się czujesz po takich wahaniach i niepewnościach?? Ja to bym chyba była troszkę rozczarowana, bo ja szybko sobie dobieram do głowy. Dopóki nie wiedziałam co siedzi u mnie w brzuszku to było oki, a teraz jak od paru dni wiem że będzie chłopak to już nie dopuszzczam myśli że może być inaczej :))
ale grartuluje że Kubuś zdrowy :))
 
Dziewczyny!!! Taka akcja, a Kubuś tylko jeden:-D!!! Już tym razem na pewno!!!
Może następnym razem będą bliźniaki:-D:-p... Dzięki za kciuki!!! I za słowa wsparcia!!! Najważniejsze że zdrowy!!!

Nie no! co za zmienne opinie, ale NAJWAŻNIEJSZE, ŻE DZIECKO ZDROWE. Ja to się śmieję, że może wcześniej zamiast ginekolog Cię zbadać zbadał Cię stomatolog;-) Oczywiście Kochana nie chcę być złośliwa, nie o to mi chodzi, żeby Cię zdenerwować, ale jestem w szoku, jak można takie pomyłki walić, tym bardziej, ze lekarz to powinien być specjalista w swojej dziedzinie.
 
Tak jak piszecie: najbardziej się cieszę że zdrowiuteńki...:tak::-)
Niunians, ja to mam ogólnie w życiu różne dziwne przygody (właśnie nie smutne, nie straszne, tylko takie DZIWNE:baffled::eek: - jak np grupa krwi Am:szok:)... Ale też już zdążyłam oglądnąć wózki dla dwóch i łóżeczka inne i w ogóle:sorry2:... Bo ja z kolei lubię wszystko zaplanowane, poukładane, pod kontrolą:sorry2::tak::-)
Malina, zamieszanie było staąd że poszłam na ktg i na środku brzucha aparat głupiał, a na prawym boku było inne tętno niż na lewym... Teraz się okazuje że to pewnie moje przebijało, tym bardziej że mam wysokie:baffled:... Poza tym położna stwierdziła że brzuch ogromny i ona przez 20 lat takiego nie widziała w pojedynczej ciąży:szok:, a mąż z bliźniaków jest:dry:... No i tak se poskładała ta położna, że wkręciła później moją ginkę... Która z resztą dziś blada jak ściana była i przerażona, ze niedopatrzyła....:sorry2:Żal mi jej było:tak:... A położnej to chyba się dostanie:-p:baffled:
 
Już wróciłam od lekarza, słuchaliśmy serduszka, lekarz zrobił mi "przegląd techniczny" szyjka zamknięta krzyżowo- czyli dobrze, a na te bóle podbrzusza przepisał mi zastrzyki, co 5 dni po jednym, ale nie mogę się rozczytać jak to się nazywa, jak wykupię to dam znać, bo może któraś z Was miała coś takiego zalecone. Lek o nazwie na K....... .
Mam kolejne L4, znów na 3 tyg.
 
reklama
Do góry