dziubasek08
Fanka BB :)
Malina, a jak sie dawkuje ten magnez? Ja pókic o nie mam, łykam dodatkowo tylko żelazo na anemię.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Mnie dziś skurcz złapał z rana w nodze bolało...Malina, a jak sie dawkuje ten magnez? Ja pókic o nie mam, łykam dodatkowo tylko żelazo na anemię.
Moje nadal na pleckach, super czasem widze jak główkę wypina i po prawej stronie brzucha mam kule, po lewej z kolei czasami takie fale pod skórą, nóżkami wierzga
QUOTE]
Ja tak własnie wczoraj miałami to akurat siedziałam przed kompem i Niunia tak się ułozyła.Śmiesznie to wyglada
No tak zle mi sie zacytowalo trudno :-/
Bosastopka, to czasem nie do końca tak jak myślimy! ja chodzę prywatnie i też jak dziewczyny pisały co tam wszystkiego Ci lekarze wymierzali, o wodach, szyjkach, łożyskach to w pewnym momencie też pomyślałam , że ta moja to nic nie mierzy chyba, nic nie robi, itd... I w końcu na ostatniej wizycie we wtorek zebrałam się na odwagę i już wcześniej w domu przygotowałam karteczkę z pytaniami (żeby nie zapomnieć). Wyszłam z zalożenia, że skoro już płacę, to mogę wymagać... I ku mojejmu zdziwieniu ginka wszystko to o co pytałam miała ponotowane w karcie ciąży!!! Po prostu nie widziała sensu w informowaniu mnie o parametrach, na których sie nie znam... Moze czasem trzeba zaufać...Gratuluje zdrowego synka :-)
Ale jak tak czytam jakie pomiary wy macie przy USG robione to naprawdę zastanawiam się czy nie iść na USG prywatnie:-(