reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Witam!
Moja Milenka przyszła na świat zgodnie z planami 23 lipca o 11:50 ważyła 3250g i 52cm...Jest cudowna:)
W niedziele rano wstałam i od tej pory juz mała była cały czas ze mną, bo bardzo mi zależało, żeby karmić piersią i udało się:)
27 wyszłyśmy do domu, mnie by puścili nawet już 26 ale ze względu na to, że mała zżółkła chcieli ją jeszcze poobserwować.
 
Witajcie,
Jestem w 31 tc i szykuje się na cesarkę. Chciałam zapytać co powinnam zabrać ze sobą do szpitala?
Dla siebie mam przygotowany szlafrok, 2 piżamy, podkłady higieniczne, majtki siatkowe, wkładki laktacyjne, biustonosze do karmienia, kosmetyki. Co powinnam wziąć jeszcze dla siebie? Co dla dziecka? Jakie u w szpitalu olkuskim panują zwyczaje? Prosze o wszelkie rady i informacje.
Proszę o odpowiedź na forum bądź na meila KasiaWodz19@poczta.fm

Pozdrawiam Kasia
 
Potrzebny jest jeszcze termometr, kubek i sztućce, ręczniki, może sie przydać jeszcze laktator (ja miałam w razie czego ale w sumie nie był mi potrzebny, za to inna dziewczyna po cc musiała sobie specjalnie kupić), woda mineralna w butelce z dziubkiem, papier toaletowy.
Dla dziecka może się przydać smoczek, trzeba mieć pieluchy i chusteczki nawilżane.
Nie bardzo wiem co odpowiedziec na pytanie o zwyczaje może jakieś bardziej konkretne pytanie, bo nie wiem co dokładnie chcesz wiedzieć.
 
Dzięki za odpowiedź. Powiedz czy bierze sie sie dla dziecka ubranka, kosmetyki i ręczniczek? Jeśli chodzi o zwyczaje, to czy w szpitalu używaja swoich ciuszków, a na wyjście należy mieć swoje, czy od początku dziecko ma mieć własne?
Słyszałam nieraz o różnych zwyczajach, ze w szpitalu dzieci sa w szpitalnych ubrankach, na wyjscie trzeba mieć swoje a w ramach "podziękowań" daruje sie się jakieś ubranko, pieluchy.
 
reklama
Do góry