reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Cześć dziewczyny!Jak samopoczucie dzisiaj?Zastanawiam się czy któraś z was czeka jeszcze na poród czy zostałam sama?
 
reklama
Monia to zależy jest maść i żel Bepanthen - jedno trzeba zmyć z piersi ale drugie nie, tylko nie pamiętaj juz które to które. Mi Bepanthen ogrooomnie pomógł na poranione brodawki.

dorciaS moja znajoma miała termin na 23 lipca i dalej w dwupaku, tylko że ona nie rodzi w Olkuszu. A ty jak się czujesz??

Domi OGROOOMNE gratulacje!! Bardzo się cieszę, że maleństwo juz z tobą:-)
 
Czuję się w miare dobrze chociaż trochę niespokojna jestem bo jak nie urodzę do niedzieli to w poniedziałek mam mieć wywoływanie porodu.Trochę mnie to przeraża bo słyszałam że poród jest o wiele cięższy przy wywoływaniu a ja już we wcześniejszym porodzie bardzo dużo przeszłam i cieszę się że to tak się skończyło.Pozdrawiam...







 
Ostatnia edycja:
wiolcia ;-)

mam pytanie
czy w przypadku cc, maz musi kupowac dla siebie to całe wdzianko + ochraniacze na buty, zeby zobaczyć dziecko, jak to wyglada w szp w olkuszu ?

mam straszne wahania co do cesarki, dlatego chciałam cie zapytac czy moze pamietasz jak długo odczuwałaś( choc to sprawa indywidualna) zagojoną bliznę ? czy odczuwasz jakieś bóle na zmianę pogody ?

czy przed cc lekarz pytał cię czy chcesz miec narkozę czy znieczulenie od pasa czy decyzje podejmuje lekarz ?
 
dorcia a ile jesteś po terminie?? bo gdzieś mi umknęła ta informacja... wiesz do poniedziałku jeszcze szmat czasu więc nie martw się na zapas a poza tym niektóre kobiety bardzo dobrze znoszą wywoływany poród a nawet powiedziałabym, że szybciej przebiega. Każda kobieta jest inna więc nie nastawiaj się że akurat na ciebie źle zadziała;-) Cały czas trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej urodziła!

Molla
mąż nie kupował dla siebie żadnego ubrania, jak trzeba to dają szpitalny. Blizna to faktycznie sprawa indywidualna, opinie sa strasznie różnorodne. Z mojego doświadczenia mogę ci napisać, że gdyby nie blizna to nie wiedziałabym, że kiedykolwiek rodziłam;-). Nigdy jej nie odczuwam, nawet na zmianę pogody. Boleć przestała mnie błyskawicznie, po wyjściu ze szpitala bolała tylko jak wkładałam coś obcisłego ale i to minęło po połogu. Co do znieczulenia to z tego co mi wiadomo zawsze dają od pasa w dół chyba, że jest nagła cesarka i liczy się każda minuta wtedy usypiają. Oczywiście mogę się mylić ale nie znam żadnej dziewczyny, która byłaby usypiana.
 
Wiolcia_6 ja termin mam dopiero na jutro ale czop odszedł mi już prawie 2 tygodnie temu i nic dalej się nie dzieje.Przy pierwszym dziecku odszedł mi w sobotę a w poniedziałek mały był już na świecie.Wiem że każdy poród jest inny i trzeba być cierpliwym...
 
reklama
niestety jeszcze w domu!Dzisiaj jadę do szpitala bo chyba złapałam jakąś infekcję i lekarz kazał mi przyjechać na oddział.Zobaczymy...Trzymajcie kciuki...pozdrawiam!
 
Do góry