reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
galazka

co u Ciebie jak się czujesz ???
ja jestem po wizycie u lekarza, od wczoraj wiem kiedy zobaczymy naszą córeńke, mam ustalony termin cc na czwartek 4-08-11, malutka wazy ponad 3100g, wiec super rośnie.
mam przyjechac do szp. w czwartek rano, niby powinnam byc przed cc juz w srode wieczorem ale lekarz chce zebym spedziła noc w domu, a ty kiedy przyjezdzasz do szpitala juz w pt czy rano w sobotę ?

ja wczoraj chcąc nie chcac musiałam przejsc kawałek do lekarza potem do samochodu i z tego wszystkiego przyjechałam obolała do domu, bolały mnie w nocy strasznie nogi i spojenie az musiałam wziac tabl p/ bolową....wymęczyłam sie i malutka tez pewnie czuła ze mnie cos boli dlatego chciałam pospać jeszcze a obudziłam sie o 4.30 i nie spałam 2 godziny z tego bólu.

a wogóle czy któraś z dziewczyn ma teraz termin, ? bo cisza nastała zadna nie rodzi teraz ?
 
Molla - ja pracowałam do ostatniego dnia przed szpitalem :tak: - w czwartek byłam w pracy :-Da w piątek poszłam do szpitala bo termin miałam:sorry2: a w sobotę urodziłam - to nie narzekaj ;-) :-Dciesz sie ze nie musisz pracować ;-):tak::tak::tak:

Monia miedzy naszymi dzieciakami jest tylko 2 m-ce róznicy a kiedys wydawało mi sie ze sporo więcej - ale ta różnica sie zaciera coraz bardziej nie jak tak dzieciaki juz starsze
 
Molla kilka razy próbowałam ci wysłać tą książkę i za każdym razem się nie udanej :no: Mogę ci jedynie przesłać linki gdzie można ją ściągnąć.

dorciaS cierpliwości, nie znasz dnia ani godziny ;-)Może juz jutro będziesz miała maleństwo przy sobie. Wiem, że to czekanie jest okropne ale nic nie poradzisz...
 
Wiolcia
udało mi się ściągną - dzięki za fatyge !

Soruś
zapewne ból o którym pisałam wynika z tego ze duzo leże i mięsnie odmawiają posłuszeństwa, ale takie mam zalecenie od lekarza, zeby odpoczywac, bo miałam czeste twardnienia brzucha i zagrozenie wczesnym porodem.
a moje obawy są tym bardziej uzasadnione i napewno jestem wrażliwsza na wszystko w ciazy od innych kobiet bo pierwszą ciąże straciłam, strach bedzie zawsze.

galazka
zapomniałam ze jutro masz termin cc, byc moze juz jestes w szpitalu - więc trzymaj sie !!!!! powodzenia :happy:
 
Ja jestem w domu, mam się stawic do szpitala jutro koło 9.
Jestem oczywiście bardzo zdenerwowana przed jutrem i mam nadzieję, że uda mi się w ogóle przespać.
 
hej dziewczyny, nie pisałam długo, bo byłam trochę odcięta od świata, ale wróciłam i nie sama. od 4 tyg jest ze mną moja córeczka Lidka:)Poród był ok, położne bardzo pomocne(choć najbardziej pomógł obecny mąż), a panie od noworodków...hmm...niektóre wypalone zawodowo, co niestety nie sprzyja młodym mamą. Ale to już za nami, teraz mam problem z popękanymi brodawkami...zmieniłam pozycje karmienia- w szpitalu nie uzyskałam zbyt dużej pomocy w tej sprawie, więc uczę się na własnych błędach, były nawet łzy, ale jest już lepiej, choć gojenie jest bardzo powolne. Wietrze, smaruje maścią bepanthen i własnym mlekiem, ale mała czasami źle złapie i ból wraca. może macie jakieś sposoby na szybsze gojenie- będę wdzięczna za wszystkie rady.
ps. pozdrawiam wszytskie rodzące w dniach 23-26.06.2011r. przebywające na oddziale w sali 4:)
 
reklama
Do góry