reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Wiolcia

ściągłam, ale zawartosc pliku pokazuje jakies głupoty, wiec jesli nie bedzie to problem przesli mi mailem: piaskowax@interia.pl


moze juz po raz którys sie powtarzam ale chciałam zapytac, czy do szpitala trzeba brac kosmetyki dla malucha, pieluchy jednorazowe, i np ubranka jak sie zsika na sali to wtedy ide do pielęgniarki po nowe ? jak to jest ?

poza tym takie rzeczy jak waciki do pepuszka, zeby przemywac dają w szpitalu czy lepiej miec juz swoje ?
 
reklama
Molla pampersy i chusteczki nawilzająze musisz mieć swoje. Włozysz je sobie do wózeczka w którym będzie dzidziuś. Jak bedą zabierały dziecko do kąpania to zabiorą je z wózeczkiem i z tymi rzeczami. Przywiozą dziecko czysciutkie i przebrane w swieża pieluszkę.
Waciki do pępuszka Ci nie będą potrzebne. Dopiero jak odpaadnie kikut pępowiny będziesz przemywać pępuś spirytusem - to może troche potrwać. czasami 2 tygodnie nawet, chociaz u nas odpadł 5 dnia:-)
 
Ja od czwartku mam nieregularne skurcze i chyba jednak cięcie będzie w poniedziałek.
Niezłe przyspieszenie...obym wytrzymała bez jakichś akcji do poniedziałku.
 
galazka

A te skurcze to jak na okres ? czy bezbolesne ?
pytam bo to moje 1 dziecko a ty pewnie wiesz jak one maja wygladac.

a masz ustalone z lekarzem ze jakby coś wcześniej zaczeło sie dziac to bez problemu jedziesz do szpitala i zrobi ci cc - ( ale wtedy twoj lekarz czy inny który bedzie na dyżurze ?)
 
Te bóle to jak na okres. A ja tez jestem pod tym względem bez doświadczenia, bo w ostatniej ciąży też miałam cesarkę bez wcześniejszej akcji porodowej.
A mój lekarz ma mi zrobić cesarke w ten poniedziałek, bo powiedział, że jak coś się dzieje, to nie ma co czekać.
 
Dziś straszne oblężenie na porodówce...ktg nie wykazało żadnych skurczy więc może jednak uda się wytrzymać do soboty.
 
galazka

a widziałas sie napewno ze swoim lekarzem dzisiaj w szpitalu i co powiedział badał cie ?
jak szyjka ?

i co dzisiaj też masz bóle ?
masz czekać do soboty czy lekarz kazał ci stawiac sie na ktg codziennie ?

jesli chodzi o ktg, to ja juz nic nie rozumiem, ma sie bóle okresowe, czyli występuja jakieś tam delikatne skurcze macicy a mimo to ktg nic nie wykazuje !

wytrzymaj jeszcze trochę:rofl2:
 
Widziałam się z moim lekarzem, mimo, że miał dziś małe urwanie głowy to sie mną zajął...zaplusował u mnie:)
właściwie to w sobotę czułam najgorszy ból...wczoraj i dzisiaj raz na jakis czas twardnieje brzuch, ale juz tak nie boli...przypuszczam, że mogła miec rację ta położna co w sobotę była, że dziecko główka schodziło niżej i stąd ten ból jak na okres...a ktg pokazywało tylko nieregularne i delikatne skurcze...
A szyjki mi w końcu lekarz nie zbadał, chociaż mówił, że to zrobi, ale patrząc na ktg chyba nie widział takiej konieczności, z czego się szczerze ucieszyłam, bo przez to dzisiejsze zamieszanie tam (chyba z 5 dziewczyn przyjmowali naraz i 1 już rodziła) co chwilę ktos przechodził przez ten pokój co by mnie badał w nim...i to jeszcze te dziewczyny do porodu ze swoimi facetami:/
Zaczynam wierzyć, że po pełni jest dużo porodów, bo jak byłam tydzień temu na ktg to był spokój a dziś to młyn!!

A na ktg nie musze się stawiać chyba, że będę czuła, że skurcze sie nasiliły i jakby co to zawsze może wcześniej to cięcie zrobic jeśli będzie taka potrzeba.
 
reklama
no to dobrze, ze sie uspokoiło jutro juz wtorek, o której masz cc w sobotę ?

co do pełni ja przez ostatnie 3 noce nie mogłam zasnąć, wczoraj to juz zasłoniłam okno bo księżyc walił jak oszalały.
ciekawe jak to jest z tymi porodami jak jest pełnia, tez cos o tym słyszałam.:laugh2:

------------
a w swojej 1 ciazy tez tak miałas ze przed cc dopadły cie delikatne bóle ? czy bez problemu dotrzymałas terminu cc ?
------------
ja moze sie nie boję cc ale mam spore obawy co do sposobu rozwiązania ciazy, w czwartek mam wizyte wiec spróbuje sie cos podpytać, choc lekarz uszanował moja decyzje co do cc pewnie dlatego ze mam skierowanie do cc od innego lekarza i wogole nie sugerował mi ze dobrze lub źle robie wybierajac taka formę rozw. ciązy.
 
Do góry