reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Mnie całkiem obróciła się w 35 ale lekarz mówił, że czasem dziecko potrafi nawet z godziny na godzinę zmienić pozycję. Mojej kuzynce szykowali cesarkę już i w ostatniej chwili dziecko ładnie się ułożyło :) Masz czas jeszcze więc spokojnie :)
 
reklama
Dzięki za informację psyche, mnie też wydała się rzeczową i spokojną kobietą:) Jednak żeby powiedzieć o niej coś więcej muszę pewnie przebyć kilka wizyt:) Powiedz mi jeszcze czy chodzisz do niej państwowo czy prywatnie? Bo ja póki co byłam państwowo:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej.
ja rodziłam w środę i miałam rozpisany pobyt do niedzieli ale że dr Dynerowicz widział jak bardzo chcę już wyjść i ze jest wszystko ok to wyszlam w sobote po poludniu. Tak ze w 3 dobie
 
Jeśli z dzieckiem i mama jest wszystko wporządku tzn. dziecko nie ma silnej żółtaczki czy innych problemów, mamie dobrze się obkurcza macica i nic nie dolega to po sn wychodzi się w 3 dobie a po cc w 4. Aczkolwiek znam dziewczyny, które po cc wychodziły w 3 dobie a po sn w 2. Ale trzeba też rozmawiać z lekarza, gdybym sie nie zapytała "Panie doktorze a mogłabym dzisiaj wyjść" to pewnie by mnie jeszcze trzymali bo lekarz najwyraźniej nie zauważył, że to moja 4 doba. Zgłosił mnie do wyjścia więc przebadali Krzysia pod kątem wyjścia ze szpitala a potem mnie wysłano do Tylnickiego na badania. I po 10 bylam gotowa do wyjścia:-) Eh bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu;-)

szamikami to już można wychodzić w niedzielę?? jak ja rodziłam to dziewczyny musiały czekać do poniedziałku bo w niedziele nie było wypisów więc masowo wypisywali w sobotę a resztę w poniedziałek.
 
Hej Rewcia, myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że się spotkamy:)Moja mała równie często zmienia pozycje, ale póki co to mnie cieszy, a nie martwi, wiec i Ty się nie przejmuj. Mam pytanie, czy w Olkuszu jest jakaś dobra Szkoła Rodzenia?Jeśli tak, to podajcie namiary. Pozdrawiam
 
dziewczyny a w którym tygodniu lekarz powiedział Wam jaka będzie płeć dziecka? bo mojej kolezance Baran powiedział juz w 14 tyg. (że niby chłopca można rozpoznać wczesniej) natomiast moj lekarz nawet nie chciał słyszeć o sprawdzaniu płci w tym terminie. na ile były trafione te informacje?
 
Hejka dziewczyny!:-) Słuchajcie,mam taki mały problem z terminem porodu...Byłam dzisiaj u lekarki, patrze w kartę ciąży a tam pisze że termin mam na 5 września...a jestem dopiero na początku 14 tygodnia:szok: czyżbym coś sobie źle obliczyła? bo myślałam że urodzę na początku października:szok:
 
tez chodze do dr Barana i mi wstepnie powiedzial juz w 13 tygodniu ze to bedzie dziewczynka i za kazdym razem na USG pozniej sprawdzal i nic sie nie zmienilo, chyba ze przy porodzie nagle sie plec zmieni :) ale na ostatnim USG dalej podtrzymywal ze to kobitka, wiec moze dobrze sie udalo mu wypatrzyc dla Twojej kolezanki
 
reklama
Ja chodziłam do Barana i też znamy płeć od 13 tc :) Ona ma dobry sprzęt więc jak sam stwierdził "nie myli się" :) A jak się coś może zmienić to mówi że "póki co" ale mnie powiedział, że napewno chłopiec i cóż... nei pomylił się :)

Domi1 w Olkuszu jest tylko jedna szkoła rodzenia. http://szkolarodzenia.olkusz.pl/Szkola_Rodzenia_-_Narodziny/Strona_Gowna.html

Anan a kiedy miałaś ostatnio miesiączkę?? Podaj termin to sprawdzimy :) Który to tydzień ciąży? - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
 
Do góry