reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Witam,
Przypadkiem znalazłam Wasze forum, gdyż szukałam informacji o olkuskiej porodówce. Nie jestem z Olkusza-mieszkam tu niecałe 3 lata i nie mam kogo się poradzić jeśli chodzi o poród Olkuszu. Moje dotychczasowe obawy zostały rozwiane, po części, po przeczytaniu Waszych wypowiedzi, za co bardzo dziękuje. Termin porodu mam na 1 lipca-według okresu, a 24 czerwca według Usg. Zależy mi na porodzie rodzinnym, i zmartwiłam się faktem, że mogę "wylądować" ma sali ogólnej, gdy rodzinna będzie zajęta:(Póki co, to jedyny powód by zmienić szpital. Pozdrawiam wszystkie obecne przyszłe mamy. Do usłyszenia
 
Sorki że tak późno wam odpisuje ale ostatnio zabiegana jestem :) Ja jestem z okolic Olkusza, dziecko nie wyczekiwane ale na pewno przez nas kochane:) Jedynie przyszłe teściowe nie są szczęśliwe...Póki co chodzę do Niewiarowej ale zastanawiam się nad zmianą bo nie znam tutejszych lekarzy. Może doradzicie mi kogoś:)
 
Ostatnia edycja:
wpadłam tylko na chwilkę z pytaniem o kupki dzidziusia. Karmię piersią i po tych pierwszych zielonych kupkach mały oddaje teraz bardzo wodniste żółte kupki ok 10 dziennie. Co do koloru i ilości to się nie martwię tylko chcę zapytać czy one mają być takie wodniste?
 
Palinka wychodzi się na 4 dobę :tak: Poród liczy się jako doba zerowa.

szamikami gratulacje! Myślałam o tobie właśnie że nam zaginęłaś i pewnie już po porodzie jesteś:tak: Co do kupek to powiem ci szczerze, że już nie pamiętam jak to było:dry:

Witam nowe dziewczyny! Fajnie, że do nas dołączyłyście bo już sie pusto robiło:tak: Zapraszam Was do wątku Olkuskiego:
https://www.babyboom.pl/forum/fora-regionalne-f86/olkusz-i-okolice-39449/index171.html
 
Domi - może się spotkamy na porodówce, ja mam podobne terminy 24- 27 czerwiec;)
Też bardzo bym chciała poród rodzinny, no ale to się okaże... Słyszałam że bardzo fajna sala, i zupełnie inna atmosfera niż na ogólnej porodówce.
 
Dziewczyny, ja mam takie pytanie. Szczególnie do dziewczyn które już rodziły, lub są na dniach...;) Kiedy tak mniej więcej, tzn. w którym tygodniu dzidziuś przyjmował u was już tą ostateczną pozycję do porodu??? Ja sie zaczynam juz obawiać, bo mała strasznie się wierci i co idę do lekarza to ma inną pozycje. Tyle że jest już coraz bliżej porodu, i ma coraz mniej miejsca a ostatnio była nóżkami do dołu;/ Mam nadzieję że jeszcze zmieni pozycję, bo nie chciała bym mieć cesarki;/ To jest 29 tydzień.
 
Anan ja też chodze do Niewiary i jakoś na nią nei narzekam chociaż ogólnie rzecz biorąc zbyt dobrą opinią sie nie cieszy. i przy pierwszej ciąży i teraz szukałam innego lekarza i nikogo nei znalazłam (pewnie dlatego ze wszyscy to mężczyźni a ja jakoś mam awers do mężczyzn ginekologów) w każdym razie pierwszą ciażę poprowadziła bez problemów teraz też jak coś mnie lub ją niepokoi to albo mi tłumaczy co i jak albo robi dodatkowe badania wiadomo w ciąży każde kłucie niepokoi przyszła mamę a ona jest taka ze nie nawrzeszczy nei wyśmieje tylko cierpliwie wytłuamczy od czego dolegliwości mogą być. Ja osobiście ją lubię.
 
reklama
rewcia nie martw się moja córcia odwróciłą się głową w dół dopiero koło 33 czy 34 tc. tez nie mogła się zdecydować. będzie dobrze.
 
Do góry