reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

no właśnie też wiele o tym słyszałam i jestem ciekawa czy u nas się to stosuje. mam termin na 7 kwietnia więc powoli zaczynam mieć stresa :tak:
 
reklama
Witam ponownie:)
przebrnęłam jakoś przez forum:)
Trochę podniosłam się na duchu....ale nadal bardzo się boję.....Powiedzmy że się spakowałam ale mam pytanie: jaki płyn do higieny polecacie po porodzie(oprócz Tantum)?
I czy pieluszki wydaje się pojedynczo pielęgniarkom czy całą paczkę od razu?
no i jeszcze pytanie dla mam-czy macie jakąś sprawdzoną firmę od butelek, smoczków itd.? bo trochę mnie przeraża jak patrzę na te wszystkie artykuły dla dzieci i nie wiem czy wszystkie są bezpieczne.
 
czy sa jakies Mamy ktore maja podobnie jak ja termin na poczatek kwietnia?
czy trzeba miec do szpitala te podklady poporodowe na lozko?
 
szamikami ja zabieram ze sobą mydło biały jeleń w płynie (podobno najlepiej wszystko się goi) i wypróbowałam jest ok ale czytałam że można używać tego co np. do tej pory.A co do pieluszek to (też tylko słyszałam) że pojedynczo jak powiedzą że nie mają.
Palinka czy trzeba mieć podkłady na łóżko nie wiem ale ja się zaopatrzyłam jakoś tak bezpieczniej będę się chyba czuła. A o stresie związanym z porodem to możemy podać sobie rękę bo ja już wymiękam i nie ma chwili żebym nie myślała a już byłam taka spokojna i przygotowana a tu lipa wiele obaw powróciło
 
Ja miałam Biały Jeleń i z czystym sercem go polecam.
Podkłady poporodowe są w szpitalu więc nie musisz ich mieć.
Pieluszki dajesz dla swojego dziecka i zawsze są razem z chusteczkami w wózeczku koło maleństwa. Pieluchy i chusteczki to pierwsza rzecz o jaką proszą po porodzie.
Co do butelek i smoczków to ja używam firmy AVENT, jak to mówią drogo ale dobrze ;-) Smoczek bardzo mi pomógł już po samym porodzie w nocy bo moje dziecko miało noc z dniem pomylony;-)
 
A jakie podkłady poporodowe są dobre? (Chodzi mi o te mega podpaski) Bo zastanawiam sie między tymi bella a wkładkami anatomicznymi Hartmann (te sa przykejane) i nie wiem...
 
Ja miałam Bella, po porodzie je tak często zmieniasz że to jet obojętne czy są przyklejane. Pamiętam, że po cc miałam nawet 3 naraz, dwie w kroku i jedną na ranie brrr az mi się coś robi jak sobie to przypomnę:dry: W każdym bądź razie one są tak wielkie, że nie ma sensu ich przyklejać bo się nie przekręcą.
Oczywiście nie miałam tych drugich, o których piszesz więc ciężko oceniać.
 
a ubranko dla bobasa daje sie odrazu po porodzie czy oni najpierw ubieraja je w jakies swoje ciuszki? co konkretnie sie daje do zalozenia?
 
a ubranko dla bobasa daje sie odrazu po porodzie czy oni najpierw ubieraja je w jakies swoje ciuszki? co konkretnie sie daje do zalozenia?

Po porodzie ubieraja dzidiziusia w szpitalne ubranka. Możesz sobie zabrać tylko z domu łapki niedrapki i czapeczke zeby założyć po kąpaniu.
Ubranka będą Ci potzrebne dopiero na wyjście ze szpitala;-)
 
reklama
Witam ponownie:)
przebrnęłam jakoś przez forum:)
Trochę podniosłam się na duchu....ale nadal bardzo się boję.....Powiedzmy że się spakowałam ale mam pytanie: jaki płyn do higieny polecacie po porodzie(oprócz Tantum)?
I czy pieluszki wydaje się pojedynczo pielęgniarkom czy całą paczkę od razu?
no i jeszcze pytanie dla mam-czy macie jakąś sprawdzoną firmę od butelek, smoczków itd.? bo trochę mnie przeraża jak patrzę na te wszystkie artykuły dla dzieci i nie wiem czy wszystkie są bezpieczne.

Najlepszy jest tantum, ale dodatkowo możesz wziąć bydło biały jeleń;-)
Ja miałam swojego synka cały czas przy sobie i kilka pieluszek miałam w tym wózeczku w którym lezał. Możesz je sobie tam trzymać.Pilęgniarkom będą potrzebne np. po kąpaniu:-)

Najlepsze smoczki i butelki są z firmy AVENT
 
Do góry