reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

a czy jak biora bobasa do kapania to trzeba dawac kosmetyki do mycia czy one maja tam swoje?

Kurde dziewczyny gdzie sie daje suwaczek zeby sie wyswietlal, bo zaraz oszaleje, nigdzie nie moge tego znalezc :nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Palinka jak już utworzysz suwaczek to wchodzisz w ustawienia-panel kontrolny-edytuj sygnature i tam wklejasz;-)
 
Witam mamusie i przyszłe mamusie :) byłam u dr Krzysztoforskiego i jestem do dziś w szoku. zupełnie inny człowiek niż przy poprzednich spotkaniach. jestem umówiona na marzec i mam nadzieję ze te badania to tylko formalnośc a dzidziuś zdrowiutki.
do Koniczynki nie musisz brac jakichś drogich podkładów bella w zupełności wystarczy tylko weź od razu chociaz ze 3 paczki ja miałam dwie jak rodziłam córkę to pierwsze opakowanie mi poszło nawet nie wiem kiedy a drugie przez noc tak ze jak przyszedł ranek następnego dnia to już nie miałam nic.
Jeśli chodzi o mycie maluszka to kiedyś przypadkiem weszłam tam na noworodki jak myły właśnie te maluchy chciałam się wykąpać i odwiozłam im córkę to raczej kosmetyków nie używały dzieciaczek leżał na ręku pielęgniarki pod kranem i już. troche sie przeraziłam ,że te dzieci im z rąk nie powypadały to jest cud, albo mega doświadczenie ;-)
 
ja teraz chodzę do Krzysztoforskiego i nie miałam z nim problemów. Czeka mnie właśnie ostatnie USG genetyczne we środe i mam nadzieje, że wyjdzie tak jak te wcześniejsze czyli prawidłowo.
Zaopatrzę sie w te podkłady bella i majtki siatkowe :)
 
palinka kosmetyków dla dzidzi nie musisz mieć ;-)

co do Krzysztoforskiego to ja chodzę do niego już 1,5 roku i tylko raz trafiłam na jego gorszy humor ;-)
 
ciesze sie ze Was znalazlam bo jak czytam te wszystkie porady to juz sie tak nie stresuje tym pobytem w szpitalu, dziekuje
 
Dziewczyny moja znajoma urodziła przedwczoraj o 23 dziewczynkę :-) Miała skurcze co 2 minuty ale nie leżała na porodówce bo... nie było miejsca:szok: A jeszcze w międzyczasie była robiona cesarka więc wszystkie miejsca były zajęte. W każdym bądź razie mimo braku miejsca na porodówce była ogromnie zadowolona z opieki pielęgniarek i lekarzy. Ze skurczami do szpitala trafiła o 19 aż w końcu o 23 zrobiono cesarkę (jak widzicie długo nie musiała czekać na cc). Cały czas ktoś do niej zaglądał więc mimo braku miejsca opiekowali się nią prawie cały czas. Na dyżurze był Motyla ale ze względu na dużą liczbe pacjentek wezwali Tylnickiego.
 
reklama
Wiolcia przeraziłas mnie a mówią ze mało dzieci się rodzi. ja mam nadzieję ze w lipcu będzie zastój :-) i nie będzie aż tyle porodów w jednym czasie
 
Do góry