reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

ojejejuś wiolciu jednak coś było nie tak .........o jejku:szok:
Hmmm a niby co było nie tak??:sorry:

Czekoladka gdybyś mnie nie znalazła na forum bo byśmy się na porodówce spotkały :-D W końcu w drodze do wc cię spotkałam jak się rozpakowywałaś na rodzinnej;-) Szkoda tylko, że Twój Krzysiulek po północy się urodził:tak:
 
reklama
Hej mamuśki mam kolejne pytanie czy dla maluszka trzeba mieć swoje niedrapki czy może dają bąbelkowi w szpitalu jakieś? A i byłam wczoraj na ktg przy okazji oglądałam salę rodzinną całkiem przyjemny pokoik oby była wolna jak mnie zbierze bo naprawdę milej by było tam rodzić :-)
 
wiecie co im więcej czasu mija tym bardziej żal mi ze już raczej nie bede rodzić - bardzo miło wspominam swój poród - nawet dziś mi się śniło ze tam byłam tylko nie wiem po co haha

A niedrapki jak najbardziej swoje
 
Dziewczyny a po co smutać jak chcecie rodzić to trzeba się o dzidzie postarać i gotowe za parę miesiecy znów będziecie na poród czekać :-D
 
a tak z innej beczki trochę mi ginekolożka zaproponowała usg prenatalne z tego względu ze praktycznie od początku ciąży łąpię jakies infekcje i żeby stwierdzi czy z maleństwem wszsytko ok powiedzcie czy w Olkuszu to tylko Krzysztoforski te badania robi? ile u niego kosztują? a moze mogłybyście polecic kogoś innego? z góry dziękuję.
A jesłi chodzi o poród, któaś dziewczyna napisałą, ze nie da sie przegapić bóli porodowych - zatem powiem ze nie koniecznie ja do odejścia wód nie miałam żadnych bóli ot zwykłe pobolewanie jak pod koniec ciazy trochę krzyż troche brzuch zero jakiejśc regularności przy tych bólach więc wg tego co mówili na szkole rodzenia nawet mi do głowy nei przyszło że rodzę, na szczęście byłam juz wtedy w szpitalu i lekarz jak mnie zbadał to mnie oświecił ze rodzę! po odejściu wód zaczęły się bóle silne bóle tak więc jakby to się odbyło w domu (odejscie wód) to na bank do szpitala o właśnych siłach a nawet o siłach męża nei dotarła i bym pewnie urodziła w domu bo od odejścia wód do urodzenia córki minęło może pół godziny. pozdrawiam mamusie ale od razu mówię ze u mnie zawsze wszsytko inaczej przebiega niż u normalnej dziewczyny więc to pewnie odosobniony przypadek. jak powiedziałm lekarzowi tak pod koniec już porodu że włąściwie to nie mam bóli to spojrzał na mnei jak na idiotkę.
a i jeszcze słyszałam ze na sali ogólnej tez można z mężem rodzić chyba będe musiałą jakość zapytac tam kogoś.
 
na sali ogolnej możesz rodzić z mężem jeśli nie odbywa się inny poród. Mój mąż był przy mnie cały czas i zostawił mnie tylko wtedy kiedy trzeba było się szykować do cesarki.

pyche a nie może ci wypisać skierowania?? Mnie Baran wypisał skierowanie i byłam na prenatalnych badaniach (w 14 tc i 21 tc) w Katowicach za darmo. U Krzysztoforskiego USG 3d kosztuje chyba 250 zł.

ps ja jestem tak zadowolona z porodu i macierzyństwa że mogłabym już rodzic następne :) Ale nie mam pracy i ze względu na cearke odwleke dzidzię na wiosnę 2013 :p :) Ale wiecie... plany swoje a życie swoje.
 
reklama
Dziewczyny, to mój drugi poród i boję się jak cholera!:( Może mi ktoś napisać coś o możliwości znieczulenia w naszym szpitalu? Poród mam mieć na dniach....i odchodzę od zmysłów:(
 
Do góry