reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

mika 85 sorki że tak długo ale dopiero weszłam na forum ja rodziłam w lutym. a do kogo teraz chodzisz?
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny-dzisiaj trafiłam tutaj pierwszy raz i widzę, ze można się dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy o olkuskim szpitalu. Mam zamiar rodzić właśnie w Olkuszu-chociaż po przeczytaniu niektórych wpisów miałam wątpliwości...
a to już tak niedługo-31 stycznia:)
 
mika 85 sorki że tak długo ale dopiero weszłam na forum ja rodziłam w lutym. a do kogo teraz chodzisz?
ja ogólnie chodzę do Krzysztoforskiego :tak: Niewiarowa mnie zawiodla.. bardzo zawiodła. Ona jest dobra, jak nie ma problemów z ciąża, a jeśli jakieś są to ona sobie nie radzi z nimi :no:
no a teraz w ciązy nie jestem więc już nie chodzę co miesiąc :-D
 
Witam wszystkie dziewczyny-dzisiaj trafiłam tutaj pierwszy raz i widzę, ze można się dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy o olkuskim szpitalu. Mam zamiar rodzić właśnie w Olkuszu-chociaż po przeczytaniu niektórych wpisów miałam wątpliwości...
a to już tak niedługo-31 stycznia:)

Witaj:) ja tez mam termin porodu na 31 stycznia:) może się spotkamy na porodówce. A z wądpliwościami nie jestes sama ja tez je mam czy dobry szpital wybrałam, ale wiadomo że każda kobieta jest inna i inny może miec poród. Więc nie do końca szpital moze być winny temu że ktoś ma takie a nie inne przeżycia.
 
Ja na ostatniej wizycie pytałam lekarza czy już jakaś kobieta rodziła w Olkuszu z zzo i powiedział, że tak. Z tym że jeśli się chce skorzystać z tego znieczulenia, to trzeba o tym poinformować personel zaraz po przyjęciu na oddział-więc nie ma czasu na zastanowienie się w trakcie porodu bo może być za późno:-(...
A czy nie wiecie przypadkiem czy w naszym olkuskim szpitalu można sobie "załatwić" opiekę indywidualną położnej na czas porodu?
 
koniczynka z tego co ja się orientuję to jest tak że jeśli szpital nie oferuje zzo do porodu to nie można sobie teraz kupić samemu bo jest to niezgodne z prawem po prostu szpital nie może pobierac z tego tutułu żadnych opłat nawet przez kupienie tzw. cegiełki. A zzo można dostać tylko wtedy jak są do tego przeciwskazania medyczne no ale skąd człowiek ma wiedziec jaki próg bólu ma kobieta która np. jeszcze nie rodziła? Dla mnie to jest jakaś niejasna sytuacja przecież mamy prawo do tego żeby dostać to zzo przy porodzie już nie mówię że za darmo- choć tak powinno byc ale warto mieć przecież wybór a nie że od razu się go nie ma....

ania28 28 powiem Ci że nie mam zielonego pojęcia czy tak można pewnie więcej się możesz dowiedzieć od lekarza lub położnych tam pracujących.
 
reklama
koniczynka powiem Ci szczerze że coraz częściej o tym myślę żeby jednak wziąść zzo przy porodzie. Z jednej strony wiem że może lżej mi będzie i się tak nie zrażę do drugiego porodu ale z drugiej strony troszkę się boję wziąść tego znieczulenia. Dlatego sama do końca niewiem... Lekarz mi od samego początku mówi że mój maluszek jest dużym chłopcem więc dlatego myśle o zzo, a druga przyczyna to taka że w mojej rodzinie dzieci rodzą się z wagą powyżej 3,5 kg....
 
Do góry