reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Cieszę się że będzie nas więcej w tym samym czasie na porodówce olkuskiej:-).

Ja też mam zamiar poprosić o zzo, ale jak to będzie z dostępem do niego to okaże się w trakcie...
Moja dzidzia też rośnie jak na drożdżach-ciekawa jestem ile teraz waży-dowiem się dopiero 12 stycznia na kolejnej wizycie.
No i szczerze powiedziawszy to zaczynam sie już troszkę stresować porodem-już mi się do niego tak nie spieszy jak jeszcze niespełna 2 tygodnie temu:-(.
 
A czy nie wiecie przypadkiem czy w naszym olkuskim szpitalu można sobie "załatwić" opiekę indywidualną położnej na czas porodu?
nie wiem jak jest w tym roku, ale do tej pory można było brać bo sama też bralam taką połozną :tak:

koniczynko powiem ci że to kłucie wcale nie boli :-) bo jest malusią igłą robione :tak:
 
ania28 a ja wręcz przeciwnie chce juz miec to wydarzenie za sobą:) co prawda strach robi swoje ale lepirj miec to już za soba bo to czekanie jest najgorsze...
 
hejka o widze ze kolejne styczniówki to fajnie ja mam termin na 28 stycznia albo 03 lutego - ja obstaje przy 28 hahah bo juz wiole miec to z głowy ale oczywiscie nie mam na to wpływu :)) wiec co bedzie zobaczymy
Dziś byłam na wizycie - narazie nie ma oznak zbliżającego się porodu to czekam dalej - ale juz się doczekac nie moge
 
jsorbek to chyba wcześniej urodzisz ode mnie pomimo że ja mam o kilka dni wcześniejsza ciążę. A skąd ten termin 28 stycznia? ja mam wizytę 19 więc też może się czegos dowiem konkretnego bo ostatnio to ciężko było cokolwiek ustalic bo lekarz nie mógł pomierzyć ani zważyć dokładnie bo miałam pełny żołądek:(
 
mika85 - dzięki za odpowiedź, teraz muszę spróbować dowiedzieć się czy nadal tak można. Niestety nie znam ani jednej położnej z naszego szpitala, ale spróbuję:-).
 
reklama
Anusiak ja z chęcią Ci odpowiem bo sama do niego chodzę:) przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki. Prywatny gabinet mieści się na K.K. Wielkiego 64 to jest Eskupal taki fioletowy budynek. Podam Ci mumer do rejestracji na prywatnym forum.
 
Ostatnia edycja:
Do góry