reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

no właśnie ja zaczynałam od magnezu w 24 tygodniu ale to już w ogóle nie działało i lekarz przepisał fenoterol i kazał się oszczędzać i może tu tkwi mój błąd bo troszkę o tym zapominam dopiero mąż mi przypomina chyba trzeba to sobie przyjąć do serducha i stosować się.
eldcia moja malutka właśnie jest już ułożona główką w dół to pewnie tutaj przyczyna i tak strasznie rozpycha się pod żebrami że aż niekiedy oddychać się nie da i boli oj bardzo boli czyli pozostaje zacisnąć ząbki i dzielnie znosić "niedogodności" błogosławionego stanu :-D
 
reklama
monisia tak niestety trzeba zacisnąc ząbki ale na pocieszenie Ci powiem że mi brzuszek opadł w 35 tygodniu na samym początku i oddycha mi sie teraz normalnie żadnego ucisku na żebra nie mam:) Ale niestety chodzenie po schodach to dla mnie wielkie utrudnienie teraz bo brzuszek przy takim wyczynie lubi stukać o kolana:D
 
No to wygląda na to że jeszcze troszkę się pomęczymy z tym ciężkim oddychaniem i kopniaczkami po żeberkach ale czego się nie robi dla maleństwa mamusia wiele zniesie:) Wiolcia masz rację syrop z cebuli może nie jest najsmaczniejszy ale skuteczny sama też korzystałam z tego super babcinego lekarstwa :-D pomogło
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj mam takie bóle z krzyża że chyba zaraz oszaleje dogodnej pozycji znaleźć sobie nie mogę i strasznie boli mnie całe łono. Cos mi się wydaje że maluszek na świat chce przyjśc troszeczke wcześniej no chyba że się myle...

dziewczyny miałyście takie dolegliwości?
 
no właśnie kochana ja tak mam ale tak jak pisałam w nocy i z rana najczęściej później jakoś to wszystko ustępuje. eldcia powiem ci tak jak mnie żartobliwie koleżanka powiedziała żeby maleństwo nie wyszło za wcześnie to "zatkaj korkiem, zaklej plastrem i się nie ruszaj". Atak serio to poleniu**** sobie może przez parę dni, poleż przed telewizorkiem albo słuchając muzyki może się odprężysz odpoczniesz bo maluszek ma jeszcze troszkę czasu patrząc na Twój suwaczek chociaż jeszcze 2 tygodnie przecież u mamusi pod serduszkiem jest mu chyba dobrze.:-)
 
monisia żeby się tak dało jak Twoja kolezanka powiedziała:) ja właśnie nie bardzo mogę pozwolić sobie na odpoczynek chyba będe do samego porodu zestresowana i zabiegana, ale to wszystko na własne życzenie niestety:( A powiedz mi będziesz miała synka czy córeczkę bo chyba niedoczytałam:/
 
córeczka będzie :-) to musisz tak spokojniej może:-) ale wiem to się tak łatwo mówi dobrze się komuś radzi ja pewnie za kilka tygodni też będę biegać i się zamartwiać chociaż już myślę jak to wszystko będzie. Czy aby wszystko kupione czy o czymś nie zapomniałam na całe szczęście żadnych remontów nie planowałam a raczej planowałam ale już od pół roku skończone .
 
monisia uważaj z tym ciśnieniem, bo to może być początek gestozy...naprawdę bardzo dużo odpoczywaj i jak najmniej stresów...a lekarz wie, że masz takie ciśnienie?
u kogo prowadzisz ciążę?
 
Monia tak jak galazka pisze twoje ciśnienie może wskazywać na zatrucie ciążowe jeśli do tego puchniesz lub masz białko w moczu to koniecznie wymaga leczenia. Ja pod koniec ciąży wylądowałam w szpitalu przez gestoze. Jeśli masz tylko wysokie ciśnienie to zapewne lekarz zapisze ci izoptin lub dopegyt. Tylko zwróć uwagę na ciśnienie lekarzowi bo nie można go lekceważyć.
 
reklama
No to teraz mi napędziłyście stracha:szok: mam nadzieję że to nie to o czym piszecie nie puchnę i nie ma białka w moczu badania robiłam wczoraj i wyszły krwinki białe 1-2-3 wpw i krwinki czerwone 0-1-2 wpw (św) i nie wiem co to oznacza:confused:. A lekarz wie bo to u niego wyszło to ciśnienie i kazał kontrolować i tak od 2 tygodni niekiedy spada ale nie dużo a chodzę do dr.Barana 11.01 mam kolejną wizytę ciekawe co powie
 
Do góry