reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
No ciekawe co się stało..
Wiolcia - opinie o jedzeniu wyczytałam gdzieś na forach internetowych, sama już nie wiem jakich.
Ja jestem teraz w ostatnim dniu 34 tc, jutro jadę do lekarza, od dwóch miesięcy kaszlę i mam katar, wszyscy ręce rozkładają.
Poza tym puchną mi nogi i juz bym chciała aby był styczeń.
Boje się aby malutka była zdrowa, bo stale coś łykam, a ostatnio w aptece jak zapytałam co na ból gardła w ciązy, to nic, czosnek też szkodzi na wątrobe więc nic. I tak go jem, bo nic innego mi nie pozostaje...a zaczynam marzyc o tym co szkodliwe :) Dziś mi zamarzył papieros, mimo że ja niepaląca:)
 
witam, ja rodziłam w olkuskim szpitalu w 2007 r na sali do porodów rodzinnych było fajnie spoko położne poród przyjmował dr Baran na opieke nie narzekam rodziłam bez znieczulenia ale nie bolało tak bardzo więc proszę przyszłych mam nie straszyć ze to takie strasznie bolesne przeżycie :-) wszystko zależy od przygotowania no i każda ciaża i poród sa inne. teraz termin mam na koniec lipca rodzić tez będę w olkuszu najpewniej i mam nadzieję ze będzie dobrze i ze bede mogła rodzić z mężem bo jak mi się trafi sala ogólna to sama tam być nie chcę. Swoją droga mogliby cośw końcu z tą ogólna sala zrobić bo wygląda jak jakaś rzeźnia ale to tylko wygląd sali a nie że coś tam niedobrego robią nie zmieniłą się od czasów PRLu. Szkoda że zlikwidowali szkołę rodzenia która była przy poradni K na OŚ młodych. Moją ciążę i pierwsza i teraz prowadzi dr Niewiara ogólnie jestem zadowolona chociaz wiem że przy porodzie na pewno jej nei będzie a szkoda. pozdrawiam przyszłe i obecne mamy
 
agnes na ból gardła jest jeden lek, który możesz stosować - Tantum Verde. Wiem bo sama przeszłam przez okropne przeziębienie w ciąży:/ Do tego syrop z cebuli i jakoś się wykurujesz oczywiście czosnek jest najlepszy :)
 
agnes właśnie, lepszy syrop z cebuli a nie czosnek! :tak:

psyche ooo, może się kiedyś widzialyśmy u niewiarowej? :-D ja pierwsze dziecko rodziłam w styczniu 2007 i też do niej chodziłam ;-) a ty w którym miesiącu rodziłaś?
 
Ból gardła przeszedł po inhalacji z soli :) Został mi katar i kaszel.... Dalej się będę inhalowała, mojej córce po takich inhalacjach przeszedł kaszel.
I chyba też będę rodziła w Olkuszu, ostatnim razem jeszcze gorzej przeżywałam wybór szpitala...nie wiem czy tylko ja tak mam czy większość ciężarówek :) Boje sie tylko że za wcześnie urodzę, od wczoraj jakieś skurcze mnie łapią, chodzę jak żółwica...prawie ledwie się przemieszczam.
Byłam dziś w pracy zawieść zwolnienie, i ponarzekałam trochę, to jedna z koleżanek skrytykowała mnie, że ona biegała do końca. Wkurzyła mnie, bo moja Ciotka też przez 5 ciąży biegała, a ja przez swoje dwie stale narzekam, co jedna to bardziej. Albo narzekalska jestem, albo po prostu źle znoszę ciążę, albo i jedno i drugie.
Mam to gdzieś. Uwielbiam tylko takie koleżanki, które wszystko super przechodzą i twierdzą że inne wymyślają sobie problemy.
A Monia się nie odzywa...ciekawe co się stało...
 
agnes nie przejmuj się innymi...masz prawo sobie trochę ponarzekać skoro źle się czujesz, a jak ktoś się czuł dobrze to ma problem, żeby to zrozumieć.
 
agnes131 nic się nie martw ja też niekiedy sobie ponarzekam i robi mi się wtedy lepiej a ci co gadają że biegali i robili wszystko do końca to niech sobie tak mówią tylko ciekawe ile w tym prawdy bo mnie się wydaje że szybko się zapomina jak to było. A co do twoich obaw wcześniejszego porodu to też tak mam szczególnie od czasu kiedy biorę fenoterol bo brzuszek jest jak skała ciągle twardy i napięty że aż mam wrażenie że mnie rozsadzi a tu jeszcze troszkę mamy czasu.Właśnie czy któraś z koleżanek brała fenoterol? ja biorę 6x1/2 i wydaje mi się że nie za bardzo pomaga. A tak po za tym to ciśnienie nam szleje a raczej jak skoczyło tak utrzymuje się na poziomie 147/91, 156/94 a nigdy z tym problemu nie było co się dzieje nie mam pojęcie na razie mam kontrolować( czyżby działanie fenoterolu?)A i jeszcze mam pytanie czy miałyście bóle kości łonowej ja po prostu nie mogę się w nocy przekręcić na drugi bok i najgorzej jest rano przy wstawaniu masakra co zrobić żeby tak nie bolało?
 
Ostatnia edycja:
.Właśnie czy któraś z koleżanek brała fenoterol? ja biorę 6x1/2 i wydaje mi się że nie za bardzo pomaga.
ja brałam najpierw w tabletkach, a potem w kroplówce w szpitalu.. ale nie pamiętam w jakich dawkach go brałam :-( do tego 3x2 magnez i nospę :tak: bo miałam ciąże leżaną i bardzo zagrożoną
Brałam też duphaston... matko czego ja nie brałam w tej ciąży ;-)
 
reklama
monisia ja miałam takie bóle kości ogonowej i pachwin nie mogłam się prawie wcale poruszać ale z kazdym dniem było coraz lepiej. Terazboli mnie ale cała kośc łonowa bo mały najprawdopodobniej się już do porodu układa. Mam nadzieje że przejdzie Ci ten ból tak samo jak mi ale męczyłam się z nim jakieś 6 tygodni niestety.

agnes to dobrze że inchalacje pomagają:)
 
Do góry