reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Ja mam nadzieje ze urodzę naturalnie i pomoc Tylnickiego nie bedzie mi potrzebna ale kopertę sobie przygotuje bo nigdy nie wiadomo :(( jak bedzie inny lekarz to ewentualnie wręczę ;p

Eldcia a masz już skurcze przepowiadające - mnie się stawiał brzuch a ostatnio mam takie bóle jak na okres ale nie są bardzo uciążliwe
 
reklama
jsorbek powiem Ci szczerze że ostatnio to wogóle dziwnie się czuję. Skurcze mam raz nawet trwały godzine. Ale ja kompletnie nie mam pojęcia co się dzieje na miesiąc przed porodem jestem laik i nawet czytanie w internecie nie zawsze mi rozjaśnia co może się dziać mam tylko nadzieję że będę wiedzieć kiedy wybrać się na porodówkę. Ty to już wiesz co i jak i tej wiedzy Ci zazdroszczę.
 
Eldcia wiesz co powiem ci ze nie masz czego :-Dbo ja albo przy pierwszej ciąży albo takich objawów nie miałam albo kompletnie nic nie pamiętam :zawstydzona/y::cool2::-D:-D
 
Jsorbek właśnie dlatego mam obawy że nie będe wiedziała czy to juz czy nie bo moja ciąża to wogóle różni sie od tego co przeczytam lub co ktos opowiada, bo ja takich dolegliwości nie mam co inni:) Już niewiele czasu nam zostało ja szczerze powiedziawszy zaczynam powoli panikować bo jak to mówią " pierwszego porodu sie boisz bo nie wiesz co cię czega a drugego sie biosz bo juz wiesz" :)
A powiedz mi puchna Ci kostki i masz skurcze łydek? bo mi przez ostatnie 2 dni tak się robi...
 
reklama
Do góry