reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Ja dostałam taki niebieski materiał a'la prześcieradło ,takie dodatkowe i nie było to ubranie.Ale oczywiście możesz zabrac swoje
Pozdrawiam
 
A po tej cesarce jak przywożą na salę to podkładają jakiś podkład na łóżko chyba?? Ja mam juz spakowane nawet. Tylko zastanawiam się czy jak tak trzeba leżeć przez tyle godzin nago to nie zaplamię całego łózka krwią???
No bo tak jak przy zwykłym porodzie też są chyba krwawienia silne...???
 
Ja pierwszą córkę rodziłam w Katowicach(cesarka) i tam wymagali tych podkładów na łóżko jak i tych takich pod tyłek i jak ja jeszcze nie mogłam się ruszać to położne mi zmieniały te podkłady...a,że ja krwawiłam mocno to bardzo dużo ich zużyłam...co chwilę musiały mi zmieniać
Ale jak widzę w Olkuszu jest inaczej, bo wogóle nie wymagają tych dużych podkładów (ja tam wole zabrać i tak już kupiłam)
 
hey dziewczyny

dzis dopiero czytałam wątek od jakiś 3 tyg.
no moge potwierdzic ze zzo w szpitalu tak jakby brak - niby jest a go nie ma.

zwariowac mozna co lekarz to inna opinia - podają lek narkotyczny dozylnie działajacy p/bolowo dolargan, tyle sie dowiedziałam a od poloznych nic nie wyciagniesz ich odpowiedz na to jest taka zeby o tym rozmawiac ze swoim lekarzem ...:(

ale nie o tym chce napisac ...mam do was pytanie odnoscie skurczów przepowiadajacych czy tez typowych dla ciazy twardnien i napiec czy uczucia ciezkosci brzucha ( a raczej macicy)

w miałyscie takie napiunania macicy w ciazy od ktorego tygodnia, ile razy dziennie, czy brałysci leki ?

ja sie tak wystraszyłam ze zadzwoniłam do ginek po czym pojechałam na wzyte tego samego dnia ( strach pewnie spowodowany tym ze do tej pory całą ciaze nic mi nie dolegało w srode zaczynam 30 tc) a tu nagle jakies spiecia, ktore uniemo,żliwiaja poruszanie sie. szyjka ok, nic sie nie dzieje.
przepisał mi fenoterol po czym napiecia i tak nie przeszly postanowilam jechac do szpitala - polezalam 5 dni dostalam kroplowki z mg, w ciagu trych niecałych 5 dni badał mnie lekarz do ktorego chodze ( długosc szyjki i czy jest zamknieta 3 x, miałam ktg robione 2 razy wszystko pięknie - wiec po 3 dniach chcieli mnie odesłac do domu ...... jak stwierdzono za bardzo sie na tym wszystkim koncentruje, skupiam, jestem wrazliwa i juz .
no jasne ze jestem wrazliwa jesli pierwsz ciaze straciłam a w ciazy tak zaawansowanej nigdy nie byłam i nie wiem co traktowac jako normalne a co nie.

wiec teraz to juz zeby nie obciazac szyjki przez napiecia leze praktycznie cały czas -choc i tak odczuwam spinania jak leze co jakis czas.

jejku dziewczyny czy któras z was miała takie spinania i jak reagowałyscie na nie, lezałyscie czy normalnie w miare mozliwosci funkcjonowałyscie.
 
ja tez to mialam i tez mi lekarz przepisal fenoterol no i wiekszosc czasu lezalam ale nie az do tego stopnia zeby z lozka nie wychodzic, ale no wieksza czesc dnia jednak lezalam w lozku, wolalam nie ryzykowac
 
molla:) TO normalne urodziłam dwuch synów i przy 2 ciążach tak miałam przy drugim dziecku miałam nawet czesciej i silniejsze bole . Moj lekarz stwierdził ze do 20 skórczów na dobe to norma i tylko przepowiadajace..
 
molla to twoje pierwsze maleństwo więc masz prawo się bać ale te skurcze są normalne, tak jak pisała linka do 20 skurczów jest norma ;-) Ja też je miałam, dość nieprzyjemne uczucie ale synek urodził się o czasie :tak: A jak brałam magnez to troszkę sie uspokoiło.

Galazka nie brałam podkładów do szpitala, tylko te podpaskowe ;-) Po cc pielęgniarka dba o zmianę wszystkiego póki cie nie pionizują więc spokojnie... no coś ci tam pod tyłek dadzą;-) A co do krwawienia to nie krwawisz tak bardzo chyba właśnie przez ten dren, który odsysa krew...
 
dziewczyny a jesli chodzi o leki na spinania oprócz mg brałyscie coś ?
jesli tak to czy napiecia wyciszyły sie ?
miałyście nakazlezenia do porodu w łóżku ?

mnie oprócz spiec samych od siebie mam napiecia macicy spowodowane ruchami dziecka, wiem ze to normalne ale jakbym chciała wszyskie zliczyc czasem bedzie ponad 20 ....w czwartek ide na wizyte ...ja to najchetniej jeździłabym 3 x w tyg na ktg do szpitala dla spokoju:tak:
 
reklama
ach jeszcze zapomniałam o jednym

wolcia powiedz mi od ktorego tyg zaczeły sie spinania brzucha ?
i czy w miare jak ciaza rosła faktycznie jest tak ze te skurcze czy twardnienia sa mocniejsze ?
 
Do góry