reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Witam ponownie.
Mam pytanie do Jaśmina83: Jak dr Hosiawa zareagowała na Twoją decyzję o porodzie w Olkuszu?
U mnie była mega zdziwiona ostatnio (mimo iż wspominałam wcześniej że jednak tu rodzę a nie w Krk). Odesłała mnie do jakiejś Pani( chyba ze szkoły rodzenia) żeby mnie tu poprowadziła ale prawdę powiedziawszy nie miałam jeszcze czasu żeby się z nią skontaktować:)

A drugie pytanie: dotyczy tej nieszczęsnej lewatywy: znajoma(rodziła w grudniu) mówiła mi że nie musiała mieć żadnego swojego zestawu do jej zrobienia. To w końcu trzeba mieć swój zestaw czy nie?
 
reklama
Szamikami dr Hosiawa była zdziwiona, że chcę rodzić w Olkuszu. Poleca Kraków mimo wszystko,tam ma znajomych lekarzy- gdzie ma możliwość załatwienia Ci dobrych warunków opiekę ordynatora itp...Znajoma rodziła na Galla w Krakowie i rzeczywiscie dr Hosiawa o wszystko zadbała i bardzo dobrze wspomina swój poród. W Olkuszu Pani doktor nikogo tak nie zna dobrze także jak będziesz rodzić w Olkuszu to nie ma możliwości zadzwonienia na Oddział, aby ktoś "zajął się" Tobą:)
Pani ze szkoły rodzenia pomoże Ci umówić się na KTG, powie co trzeba zabrać ze sobą do szpitala (ale na tym forum masz wszystkie informacje) itp... z tego co słyszałam w Olkuszu można umówić się z położną, która za 200zł podjedzie jak będziesz rodzić i spędzi z Tobą czas do narodzin dzieciątka.

A drugie pytanie: dotyczy tej nieszczęsnej lewatywy: znajoma(rodziła w grudniu) mówiła mi że nie musiała mieć żadnego swojego zestawu do jej zrobienia. To w końcu trzeba mieć swój zestaw czy nie?[/QUOTE]


W Olkuszu maja zestawy lewatywy, jednak może się zdarzyć, że dla Ciebie zabraknie, dlatego poleca się, aby zabrać zestaw do lewatywy :) nie kosztuje to wielkich pieniędzy :)
Ja jestem za, gdyż lepsza lewatywa niż późniejsze możliwe nieprzyjemności :D
 
dzięki za odpowiedź:)

Ja ze względu na męża pracę(pracuje 160 km od Olkusza kilka dni w tygodniu) wybrałam Olkusz. No i oczywiście ze względu na nasze rodziny.
 
weszlas i powiedzialas : dzien dobry, rodzę :-D

nie weszłam nikodo nie było dopiero wyszła jakaś kobietka i mówi pani na zapis a ja nie do porodu:) i się zdiwiła bo mowi a nie widać:)

ja nie miałam swojego zestawu do lewatywy... i z tego co się orientowałam dziewczyny tez nie miały...
 
kurcze, nie moge znalezc posta jak pisalyscie co jest potrzebne do szpitala, a chcialam zapytac czy trzeba miec 2 pizamy ( 1 na porod a 2 po) i czy ta pizame po porodzie juz mozna miec dwuczesciowa ze spodniami, czy konieczna jest koszula 1 czesciowa tak samo jak do porodu?

mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi :-)
 
Ostatnia edycja:
Pralinka - można mieć piżamę nie konieczna jest koszula - jedynie do porodu ;-) a liste już niestety skasowałam :zawstydzona/y: miałam jeszcze niedawno na kompie
 
jak ja rodziłam rok temu to trzeba było mieć swój zestaw do lewatywy :tak:

Ja jak rodziłam pierwszą córkę to nie miałam i mi nie zrobili bo w szpitalu tez nie było - a teraz robili swoim zestawem a ja miałam swój też - ENEMA - ponieważ nie zrobiły mi lewatywy bo nie zdążyły :) to im zostawiłam potem bo po co mi :)
 
reklama
palinak stanik jak najbardziej konieczny chyba że masz malutki biust bo z moim bez stanika się nie da... nawet śpię w usztywnianym ;)
 
Do góry