reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

psyche 30 grudnia????
to albo będziesz bardzo długo w tej ciąży chodziła, albo juz jesteś bardzo dużo po terminie;-)
 
reklama
jejku jaki grudzień lipiec nie grudzień. 30 lipiec nie wiem czemu mi się ten grudzień przyplątał.

a tak z innej beczki miałyście coś takiego jak twardnienie brzucha i ból tak w podbrzuszu bardzo nisko - w 4 miesiacu ciaży???? kurcze nie wiem co to moze być. gdzieś czytałam, ze takie objawy to moga być skurcze Braxtona Hicksa, ale to chyba nei na tym etapie? jak myślicie? w pierwszej ciąży nei przypominam sobie zebym miała coś takiego
 
lepiej idz do lekarza bo ja mialam niedawno takie objawy co prawda jestem w 8 miesiacu ciazy ale czytalam ze we wczesniejszych miesiacach sie to tez zdarza. lekarz mi powiedzial ze to jest napieta macica i przedwczesne skurcze ktorych nie powinno byc i przepisze Ci tabletki przeciwko przedwczesnemu porodowi. lepiej sie upewnic dokladnie co to moze byc.
 
jejku ja mam termin wizyty za prawie miesiąc. nie chcę wyjsc na jakąś panikarę, może samo przejdzie nie ma przy tym ani zadnych plamień ani innych wycieków, może po prostu za dużo chodzę, albo jestem przemeczona. cóka jest chora więc przez całą noc krążę między jej pokojem a naszym w dzień nie lepiej też prawie cały dzień na nogach może to ma jakiś wpływ. nienawidze chodzic po lekarzach. poczekam jeszcze kilka dni jak nie przejdzie to wtedy pójdę
 
psyche sama się możesz podratować jeszcze nospą ale jak nie przejdzie to lepiej iść do lekarza...ja tam chyba bym wolała wyjść na panikarę niż, żeby coś sie miało stać
 
no dokladnie, a tym bardziej trzeba sie oszczedzac i mi lekarz powiedzial ze mam brac te tabletki i duzo odpoczywac, lezec. wiec jak nie chcesz isc do lekarza to chociaz zacznij odpoczywac wiecej i odpusc sobie wiekszosc obowiazkow
 
psyche tu nie ma na co czekać bo skurcze w 4 miesiącu są stanowczo za wcześnie chyba że przytrafiają się dość rzadko. Pamiętaj o braniu magnezu bo jego braki powodują skurcze. Ja w ciąży brałam magnez 2x2 tabletki.
 
reklama
Do góry