reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

monisia a dziękuję nawet grzeczna jest w nocy troche kiepsko śpi bo chyba troche nie dojada - mam mało pokarmu zastanawiam się nad daniem jej jednej butli na noc :( ale boje sie zeby cyca nie odrzuciła całkiem

A alantan jest bez recepty i masci puder
 
reklama
jsorbek lecz się z tym TROLLEMMMMMMMMMMMM......................WSZECHWIEDZĄCA ......szkoda że się nie spotkamy choć może będę w olkuszu jeszcze to dam ci znać ........dymaj się .....
 
a do szpitala to naprawdę warto zabrac laktator ja dzięki niemu poradziłam sobie z nadmiarem pokarmu bo piersi miałam jak skały i do tego dostałam gorączki ale laktator uratował mi życie co prawda przez cała noc musiałam odciągac pokarm ale rezultat był:) Baphanten tez fajna rzecz piersi tak nie bolą i pamiętajcie o wkładkach laktacyjnch potrzebne niesamowicie bo jedna piersia się karmi a z drugiej leci siurkiem...
 
alantan jest bez recepty kosztuje 9 zł... u mnie super się sprawdził po tym jak w szpitalu dali małemu tetrową pieluszkę pomimp tego że dałam pampersa pielęgniarce ale nie założyły i potem pupa była cała odparzona:(
 
mika a cetaphil można stosować u noworodków? ja sama używam tego dermoprotektora i zastanawiałam się nad cetaphilem bo skoro na mnie działa rewelacyjnie a jestem dużym alergikiem to może i na dzidziusia też by był dobry tylko tam nić nie wyczytałam ze można stosować u noworodków. ?
ja na samym początku smarowałam Emolium, ale nie podchodziło i na CETAPHIL MD (tak dokładnie się nazywa) przeszłam jak mały miał ok. 2mies. i zalecila nam go dermatolog :tak:

olusiek witaj :tak: daj znać co tam słychać u dzidzi po wizycie u gina :tak: a tak swoją drogą, do kogo chodzisz?

monisia mnie brzuch przy pierwszej ciąży wogóle nie opadł :-D a przy drugiej opadł mi dość wcześnie, ale ja mialam ciąże zagrożoną

monia55 sama zaczęłaś temat, skoro nie chciałaś o tym pisać co się niby stało, to trzeba było nic nie pisać..
 
mi brzuch opadła juz w 34 tygodniu ciąży...

Aha zapomniałam napisac że do pępuszka sa specjalne gaziki o nazwie Leko którymi się przemywa i czyści pępek niemowlaka kosztuje 10 sztuk niecałe 5 zł. Są to specjalne gaziki już nasączone spirytusem więc o wiele bezpieczniejsze niż jakbym sama miała robic taki roztwór...
 
jsorbek lecz się z tym TROLLEMMMMMMMMMMMM......................WSZECHWIEDZĄCA ......szkoda że się nie spotkamy choć może będę w olkuszu jeszcze to dam ci znać ........dymaj się .....
Taka cwana jesteś bo przez internet piszesz a gdyby przyszło spotkać się oko w oko to słowem byś się nie odezwała.

Dziewczyny ten TROLL piał, że miała mieć cesarkę, nie rodziła naturalnie. Ja i eldcia tez miałyśmy cesarkę i złego słowa nie napisałyśmy więc nie zwracajcie na nią uwagę. A ja poproszę admina o zablokowanie tej osoby.



Co do gazików Leco to mnie osobiście nie podeszły bo nie da się tak dokładnie wyczyścić pępka i są dość suche, przy stosowaniu spirytusu+patyczków kikut odpadł 3 dni po powrocie do domu.
 
Ostatnia edycja:
mi brzuch opadła juz w 34 tygodniu ciąży...

Aha zapomniałam napisac że do pępuszka sa specjalne gaziki o nazwie Leko którymi się przemywa i czyści pępek niemowlaka kosztuje 10 sztuk niecałe 5 zł. Są to specjalne gaziki już nasączone spirytusem więc o wiele bezpieczniejsze niż jakbym sama miała robic taki roztwór...
ja też nie jestem zachwycona LEKO :no: o wiele lepszy sposób to spirytus rozcieńczony :tak: nawet położne mi polecały że lepiej spirytusem, bo szybciej wysusza :tak:
a dziecko smarowanie tym nie0 boli bo to jest martwe :tak:



też mialam 2 cesarki i nie narzekam :no: mimo że druga była ciężka :tak:
 
co niektórym to tu chyba szpital płaci za reklamę ......
nie fatyguj się z blokowaniem .........
 
reklama
Co do laktatora to ja akurat nawał już przezyłam w domu wiec mnie sie nie przydał ale to różnie bywa i lepiej miec jak pisze Eldcia
 
Ostatnia edycja:
Do góry