reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Jeżeli chodzi o biustonosz do karmienia w dużych rozmiarach mnie udało się kupić w sklepie z bielizną na rynku koło lodziarni i esotiq`a. Z tego co mówiła ekspedientka czekali na dostawę z Anglii biustonoszy w rozmiarach powyżej H. Myślę, że warto tam podejść.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czytam wasze wypowiedzi od dłuższego czasu i stwierdziłam że też dorzucę czasem coś od siebie.
Jest to moja 1. ciąża (termin mam na 10 marca) a dzięki waszym wypowiedziom strach przed porodem znacznie zmalał, bo skoro wy to przeszłyście to ja też dam radę!!!!!:-):-):-):-):-):-)
Z tego co się orientowałam to na targu można kupić staniki nawet w dużych rozmiarach za jakieś "parę groszy".

Teraz to mam mętlik w głowie z tymi kosmetykami, duży wybór a nie wiadomo co kupić żeby nie uczulało i nie wysuszało:-( Trudno jakieś kosmetyki kupić muszę, a najwyżej zmienię jeśli zaczną się jakieś problemy. To ja lecę zaraz na zakupy:-):-) i do lekarza. pozdrawiam was
 
O tam pytać o cycnik jeszcze nie byłam :-) dzisiaj zabieram męża i jedziemy na zakupy chyba zadowolony to nie będzie zbytnio ale wiem że pojedzie za swoimi dziewczynkami:-D A powiedzcie mi w którym tygodniu można spodziewać się opadnięcia brzuszka bo mnie to tak jakby się obniżał czy cuś :baffled:
 
dziewczyny piszą jakie dramaty przeżyły a wy udajecie że jest ok i piszecie że najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło ..........no pewnie że najważniejsze ale w psychice uraz pozostaje......... powodzenia .....nie mam zamiaru powracać do tego co się stało ....zresztą i tak znajdziecie uzasadnienie....i nie mam zamiaru więcej tu się udzielać........do widzenia........
 
dziewczyny piszą jakie dramaty przeżyły a wy udajecie że jest ok i piszecie że najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło ..........no pewnie że najważniejsze ale w psychice uraz pozostaje......... powodzenia .....nie mam zamiaru powracać do tego co się stało ....zresztą i tak znajdziecie uzasadnienie....i nie mam zamiaru więcej tu się udzielać........do widzenia........

to po kiego grzyba w ogóle cos piszesz jak nie masz zamiaru do tego wracac - pachnie trollem na km - mam dużo doświadczenia w forumowaniu i poznaję trolla z daleka - ze mną ci się ten numer nie uda
do widzenia to najlepsze co mozesz zrobic odjsc i nie mieszac
 
Ostatnia edycja:
monia55 ty się nie denerwuj bo wszystko byłoby jasne gdybyś napisała o swoim przypadku. Wiadomo że poród nie należy do przyjemności bo towarzyszą mu różne odczucia a przede wszystkim ból, który jest nieunikniony a później wszystko mija. Najgorsze jest to , że wpadasz na forum piszesz że rzeźnia itp. długo długo nic każda prosi o wyjaśnienie a tu cisza i są tylko domysły więc się nie dziw, dziewczyny przeżywają dramaty to normalne że każda ma inne odczucia a uraz ... po porodzie wszystko się zapomina(podobno) a jak tobie pozostał to może potrzebujesz jakiejś pomocy... pozdrawiam
 
Co do kosmetyków to j kupiłam Oillan ale miałam tez próbkę emolium i wczoraj uzylismy a dziś małą ma strasznie wysuszoną i łuszczącą skorę wiec u nas zdecydowanie Oillan lepiej się spisuje emolium nie - wiec jak widać najlepiej sprawdzić - poproś o próbki w jakiejś aptece mi tam Pani na krakowskiej dała i sobie wypróbowałam bo co dla mojej Pati bedzie super dla twojej dzidzi moze się nie nadać
Ja polecam zakup szamponu - po mydle częśto robi się ciemieniucha a po szamponie wcale - z moejgo doświadczenia najlepsze są kosmetyki bambino nivea czasem uczula johnson tym bardziej - a bambino nie spotkałam się - no ale jak juz dziewczyny pisały trzeba wypróbować bo różnie to bywa

monisia nie daj się w to wciągnąć - trolle mają to do siebie ze próbują współczucie wzbudzić namieszac i zniknąć -

jestem wyczulona na trolli - nienawidzę tego wiec nie mam litości jak już takiego spotkam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:;-):-D:-D
 
Ostatnia edycja:
co do kosmetyków to ja osobiście polecam Nivea baby mam całą serię i jestem bardzo zadowolona. Oliatum u mnie sie nie sprawdziło... Do tego sól fizjologiczna i sudocrem oczywiście ale jest jeszcze maść ALANTAN bardzo fajna jak dzieciątko ma odparzenia pieluszkowe jeden dzień smarowania i pupka jak nowa jest poleciła mi go lekarka z noworodków w szpitalu... Sudocrem jest taki twardy i trochę dłużej goi się pupa po nim ta maść jest o wiele lepsza:)
 
dokładnie każdy maluszek ma inną skórę i to co odpowiada jednemu nie zawsze sprawdza się u drugiego.Ja jak na razie stawiam na nivea:tak: wszystko wyjdzie w "praniu":tak:
jsorbek
a jak Twoja wielka maleńka? Daje mamusi popalić czy raczej jest ok?
 
reklama
eldcia pamiętam o alantanie właśnie jak moja siostra była malutka to tylko alantan stosowano i był jeszcze puder rewelacja i powiedz mi kochana czy to można dostać bez recepty bo był czas że tylko na receptę wydawano
 
Do góry