reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Monia ja mam do ciebie wielką prośbę zamiast pisać o "rzeźni" i "burdelu" może w koncu napiszesz co się stało?? Bo jak narazie wpadasz na forum rzucając obelgami i nic nie wyjaśniasz. Dziewczyny maja niedługo rodzić a ty siejesz niepotrzebny zamęt. Więc bardzo cię proszę po raz kolejny o wyjaśnienie i opis sytuacji, w której się znalazłaś.

Myślę, że pozostałe dziewczyny też chciałyby wiedzieć...

Zgadzam się w zupełności - zresztą przyznam szczerze ze w tej chwili uważam cię za trolla - juz przed moim porodem wkleiłas taki post i nic nie wyjaśniłaś w widac ze czytasz regularnie - jesteś bezlitosna jak robisz to celowo wiedząc ze dziewczyny niedługo będą tam rodzić
Jeśli się mylę to wyjaśnij sprawę
 
reklama
Monia ja mam do ciebie wielką prośbę zamiast pisać o "rzeźni" i "burdelu" może w koncu napiszesz co się stało?? Bo jak narazie wpadasz na forum rzucając obelgami i nic nie wyjaśniasz. Dziewczyny maja niedługo rodzić a ty siejesz niepotrzebny zamęt. Więc bardzo cię proszę po raz kolejny o wyjaśnienie i opis sytuacji, w której się znalazłaś.

Myślę, że pozostałe dziewczyny też chciałyby wiedzieć...

Też chciałabym wiedzieć o co konkretnie chodzi skoro padaja takie mocne słowa.
 
Witam wszystkich:) jestem tu poraz pierwszy.termin porodu mam na 24lutego ale lekarz mowi że urodze wcześniej:):-)jest to moja trzecia ciąża i trzeci poród w olkuskim szpitalu:)co prawda dwa poprzednie porody nie wspominam zbyt dobrze ze względu na personel położniczy i dr.Stanka bo to on był wtedy ordynatorem
 
Mika ja mieszkam blisko Wolbromia, ale jeśli chodzi o szpital to najbliżej mam właśnie do Olkusza. I też wydaje mi się że, przecież nie może być aż tak strasznie w tym szpitalu. Jeśli nic się nie zmieni to tam będziemy rodzić z mężem :-)
Pozdrawiam ;-)
 
ja myślę dziewczyny że nie ma co panikować z tym szpitalem, wpada jakaś jedna dziewczyna, szumu robi niepotrzebnie, a wcale tak strasznie nie jest :no:
wydaje mi się że teraz jak jest tam tylnicki i krzysztoforski głównymi "kierownikami" to można biezpiecznie tam iść.
A to jak się potoczy sam poród i ogólnie jak wszystko będzie wyglądać, to w dużej mierze zależy od nas, od tego jak jesteśmy do tego stworzone ;-) nikt nie wie jak będzie przebiegał poród ;-)
a na 'upierdliwe' położne to trafić można w każdym szpitalu :tak:
Każda z nas też co innego wymaga od lekarzy i położnych :tak: więc i opinie są różne ;-)


sunia wiem o czym mówisz.. też pierwsze dziecko rodziłam przy Stanku :no:

libra na wątku olkuskim jest dużo dziewczyn spod wolbromia, to może zajrzysz? ;-)


--------
wlaśnie, czemu nie zaglądacie na ogólny temat olkuski? ;-)
 
ja się zgadzam z mika85 że w każdym szpitalu są lepsi i gorsi lekarze u nas w Olkuszu faktycznie było zle ale nie w tym czasie tylko w czasach dr. Stanka teraz jest z pewnoscia dużo lepiej:):-)Każda z nas bendzie miała okazje sie sama przekonac a nie wieżyc w to co piszą inne osoby.a po zatym przepraszam was bardzo ale kazda z nas potrzebuje a raczej oczekuje innej opieki:tak:
 
ania28 byc może się nawet znamy właśnie ze szpitala ale wiesz ja spędziłam od 10 rano 22 stycznia do 4.00 23 stycznia na porosówce rodzinnej i w tym czasie rodziły 4 dziewczyny:)

Macie racje nie ma sie co bac porodu w Olkuszu tam naprawdę dużo się zmieniło na lepsze nawet połozna która była niedawno u mnie mówiła że dużo dziewczyn chwali sobie Olkusz. Ja pomimo wszystko (trafiłam na niezbyt fajnego lekarza- przeciwnika cesarek) bardzo sobie chwalę opiekę i poród w Olkuszu.

A ta osoba która wpada tylko i pisze jakieś głupoty to chyba rzeczywiście jakiś troll albo nie ma odwagi napisać.

Dziewczyny naprawdę nie bójcie się tam rodzić ja jestem świezo po porodzie więc wszystkie informacje są świeże ja jestem zadowolona i jeśli będzie mi dane drugi raz byc w ciąży to napewno będę rodzić w Olkuszu:)
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Czytam waszych rozmów już od pewnego czasu i sama postanowiłam się zacząć udzielać:) Termin porodu mam na 6 marca ale jakoś strach jeszcze do mnie nie dochodzi a tu został jeszcze tylko miesiąc, może dlatego ze to pierwszy poród:) i nie wiem co mnie czeka:p. tez bardzo mnie przeraziła wypowiedz na temat naszego szpitala bo do tej pory miałam dobre zdanie po zmianie personelu na ginekologii ale wczorajsza wypowiedz bardzo zachwiała moje zdanie i nie wiem co mam myśleć...
 
Do góry