reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

o galazka przepraszam że o Tobie zapomniałam wybacz:-) jsorbek super ta Twoja "maleńka" Ptrysia gratuluję. Ciekawe jak reszta dziewczyn czy już po. Powiedzcie mi kochane co mam pakować do szpitala bo tak do końca nie wiem. I jeszcze jedno gdzie w Olkuszu można kupić biustonosz do karmienia taki duuuży najlepiej 90E lub F.
 
reklama
Monisia, jeśli chodzi o rzeczy które trzeba zabrać do szpitala, to na pewno podkłady-pieluszki poporodowe - 2 paczki (ja akurat miałam bella)-one będą Ci potrzebne już na sali porodowej. Poza tym majtki-ja polecam takie siateczkowe bo są przewiewne i delikatne-proponuję po jednej parze na dzień minimum. Ponadto trzeba mieć swoje pieluszki jednorazowe, bo położne zaznaczają że one nie mają i jak zabierają maluszki do kąpania też trzeba dawać swoje.
Przydadzą Ci się też pieluszki tetrowe-ze 2 sztuki. Ubranek dla dziecka nie trzeba zabierać. Swoje przywozi się jedynie te na wyjście ze szpitala.
Poza tym wiadomo-koszule nocne ze 2 szt., szlafroczek, klapki pod prysznic, papcie, możesz zabrać podkłady do przewijania dzidziusia, środki czystości-polecam mydło biały jeleń i tantum rosa do podmywania. No i oczywiście kartę przebiegu ciąży, legitymację ubezp, dowód osobisty, wynik badania grupy krwi i pozostałe wyniki badań które każe Ci zrobić lekarz.
Eldcia-to my najprawdopodobniej rodziłyśmy w tym samym czasie, tyle że ja na sali ogólnej. Ja trafiłam do szpitala o 19 godz. 22 stycznia, a urodziłam o 1 w nocy 23 stycznia:tak:.
 
Co do listy co zabrać to pozostałę wyniki nie są potrzebne tylko badanie krwi

I nie położne kąpią maluszki a pielęgniarki z noworodków - nie mylcie ich;-) bo jedne są naprawde fajne ( połozne ) a te noworodkowe koszmarne baby
 
dzięki ania to w takim razie mogę powiedzieć że chyba jestem już przygotowana na tą wielką chwilę. A co przygotować dla maluszka na wyjście ze szpitala? W co ubierałyście swoje bączki?
I powiem że moja Majcia chyba bardzo by już chciała być z nami, wierci się i pręży niesamowicie i to już wcale nie jest miłe i przyjemne. A pamiętacie jak się martwiłam czy wiercioszek przybierze na wadze? I tak jak mówiłyście przybrała prawie 1 kg(waży prawie 3 kg) czyli do porodu może być z niej mały klocuszek.
 
Ostatnia edycja:
Jsorbek-święte słowa-pielęgniarki z noworodków to na prawdę straszne baby :tak: (noo poza nielicznymi wyjątkami - chociaż może akurat miały wtedy wyjątkowo dobry dzień...)

Ja moją Majeczkę ubrałam na wyjście ze szpitala w body z długim rękawkiem, ciepłego pajacyka z flauszu i kombinezon ciepły na to. Na główkę ciepła czapeczka.
A do szpitala warto zabrać jeszcze rękawiczki niedrapki dla dzidziusia, ponieważ pazurki można obcinać dopiero jak dzidzia skończy 2 tygodnie i może sobie strasznie podrapać buźkę.
 
kenza naprawdę Ci współczuje bo wiem co przeszłaś bo sama przeżyłam dramat w tym burdelu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i też zostawiłam T 1200zł hehhehe
 
Monia ja mam do ciebie wielką prośbę zamiast pisać o "rzeźni" i "burdelu" może w koncu napiszesz co się stało?? Bo jak narazie wpadasz na forum rzucając obelgami i nic nie wyjaśniasz. Dziewczyny maja niedługo rodzić a ty siejesz niepotrzebny zamęt. Więc bardzo cię proszę po raz kolejny o wyjaśnienie i opis sytuacji, w której się znalazłaś.

Myślę, że pozostałe dziewczyny też chciałyby wiedzieć...
 
Monia ja mam do ciebie wielką prośbę zamiast pisać o "rzeźni" i "burdelu" może w koncu napiszesz co się stało?? Bo jak narazie wpadasz na forum rzucając obelgami i nic nie wyjaśniasz. Dziewczyny maja niedługo rodzić a ty siejesz niepotrzebny zamęt. Więc bardzo cię proszę po raz kolejny o wyjaśnienie i opis sytuacji, w której się znalazłaś.
podpisuje się pod tym!
 
Ja również prosiłabym o wyjaśnienie, zwłaszcza że mogę jeszcze zmienić szpital :-( nie wiem jak długo jeszcze bo w sumie już po terminie....
 
reklama
Do góry