reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

mika 85 piszesz ze dziewczyny po cc leżą dłużej. To nie prawda ja wyszłam w 3 dobie i moje dwie kolezanki tez wyszły po 3 dobie do domu i tez miały cc
serio?? :szok: w sumie.. teraz ordynatorem jest tylnicki to faktycznie mogło się to zmienić :-) jak ja leżałam to Krzysztoforski wypuszczał tylko nieliczne dziewczyny tak wcześnie ;-)
 
reklama
Zgadza się, jak wszystko jest ok to po cc w 3 dobie wypisują do domu. Ja też po 3 dniach wyszłam do domku. A po sn to nawet w 2 czasem puszczają.Tylnicki wychodzi z załóżenia, że i kobiecie i dziecku będzie lepiej w domku więc jak nie ma potrzeby to nie trzyma w szpitalu.
 
Wiolcia eldcia jest już w III trymestrze ( wiem bo idziemy łeb w łeb a to już 7 miesiąc - połowa praktycznie ) a co do puchnięcia w pierwszej ciąży nie puchłam wcale albo niezauważalnie bo jednak jak wróciłam ze szpitala to zauwazyłam różnice po buzi - teraz narazie nie puchnę ale do konca jeszcze niecałe 3 miesiące wiec zobaczymy - a ty najlepiej zapytaj lekarza bo nie wiem czy to normalne ze az tak bardzo puchniesz

dziewczyny i co rodzicie z ZOO ?? Ja się zaczęłam zastanawiać ostatnio nad tym heheh tchórze chyba trochę
 
Witajcie:-)

Tak to prawda jestem w III trymestrze już, ten czas tak szybko leci:tak:

jsorbek powiem Ci szczerze że ja zastanawiam się na ZZO to mój pierwszy poród i nie chce mieć złych wrażeń na przyszłość, chociaż z drugiej strony się boję:-( Inna kwestia to taka, że mam skoliozę (skrzywienie kręgosłupa w dolnym odcinku) i czytałam troszeczke na ten temat na pewnym forum i dziewczyny choć brały ZZO nie były do konca znieczulone albo znieczuliło im tylko jedną stronę bo nie rozeszło sie ono tak jak powinno:-( więc stąd moje obawy ale na ten temat muszę porozmawiać z moim lekarzem. Narzaie mam nadzieje że uda mi się dostać znieczulenie:tak: A Ty chcesz rodzić z ZZO?

Jak reszta dziewczyn po weekendzie?
 
to jak najbardziej normalne! :tak: jednym ona leci, innym nie, jednym wcześniej, drugim później ;-) i to całkiem normalne i nie ma znaczenia jeśli chodzi o późniejsze karmienie, bo niektóre dziewczyny mówią "ooo mam już siarę to będe miała dużo mleka' :no: to nie prawda ;-) jedne mają dużo mleka i mają siare w ciąży, inne siary nie mają, a mleka mają dużo :-D więc to nie ma nic wspólnego ;-) ale jak najbardziej to normalne zjawisko

Mika dziękuje za odpowiedź:-) właśnie tego się boję, że soro teraz tyle siary mi leci z piersi to czy potem zostanie coś dla małego:sorry2: ale mam nadzieje, że z pokarmem nie będe mieć problemu czas pokaże:tak:
 
Ja jeśli mam rodzić naturalnie to tylko z ZO, chyba żeby akcja postępowała szybko to wtedy się nie opłaca nawet znieczulenia brać;-) Jutro jadę do szpitala na KTG to zobaczymy czy się w końcu coś ruszyło i co z tym moim puchnięciem :dry:
 
Cześć dziewczynki:-).
Ja dziś rano byłam na ktg.
Niestety ale znów żadnych skurczy nie wykazało. Tylnicki kazał znów przyjść w niedziele...Umówiliśmy się że po badaniu ktg zobaczy czy nic się nie zaczęło dziać. Jeśli do wtorku nie urodzę to we wtorek (mój termin porodu) mam sie zgłosić do niego na oddział. W niedzielę muszę go o wszystko dokladnie wypytać o co chodzi z tym wtorkiem...czy będą mi wywoływać ten poród czy tylko obserwować:-:)-:)-( - sama nie wiem co myśleć:-(
 
Spokojnie kochana masz jeszcze kilka dni do terminu a bądźmy szczere - urodzić możesz w każdej chwili czy na KTG były skurcze czy nie;-) A szyjkę sprawdzał?? nic się nie martw Tylnicki napewno dobrze się Tobą zajmie! :tak:To już sama końcówka ciąży więc czekasz już tylko góra do wtorku. Głowa do góry!:-)
 
Witam, pisze tu po raz pierwszy choc termin mam na przelom listopada/poczatek grudnia-wiec juz na dniach.
Bardzo Was prosze o odp. na nastepujace pytania:
-czy trzeba miec ubranka dla dzidzi -bo jak moja szwagierka rodzila to ubierali w szpitalne a na "wychodne" kupowalo sie kaftanik/ki.
-czy któras z Was miala juz znieczulenie- i czy to boli- (to wbicie w kregoslup)
-czy lewatywe zrobia wam jak juz bedziecie na miejscu czy robilyscie w domu- ja kupilam eneme ale nie wiem kiedy ja nalezy zrobic?:zawstydzona/y:
- w ktorym tygodniu trzeba zrobic KTG- pytam poniewaz jak bylam u mojego lekarza w 35/36 to on powiedzial ze to sa moje fanaberie i szpital nie bedzie placil za "urojenia cieżarnych"-ze badanie robi sie w koncowym okresie- ale przeciez dla jednych koncowy okres to 37 dla innych 40 tydzien.:szok:
Prosze was o opinie- jak sie umowic na takie KTG ( czy macie moze nr. tel., do poloznych ktore to robia?) no i jeszcze jedno- poniewaz nie mieszkam w Olkuszu-tylko w okolicach i nie znam dokladnie "rozmieszczenia Nowego szpitala" gdzie znajduje sie oddzial gin-polozniczy?:-(
 
reklama
Do góry