reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Witam!
Mam na imię Monika i jestem nowa na tym forum. Chciałabym się przywitać i życzyć wszystkim Mamom samych uśmiechniętych chwil ze swoimi pociechami :happy2:

p.s. Edlciu widzę, że jesteśmy na podobnym etapie z naszymi ciążami :-) Może nie będziesz sama rodzić? hihi :-D
 
Witajcie,
Mam do sprzedania SAB Simplex kropelki na kolkę. Mam dwie buteleczki po 30 ml. Polecam, naszemu synkowi pomógł. Sprowadzony z Niemiec. Na internecie można wiele poczytać o nim, my potwierdzamy te pozytywne, bardzo złagodziły bule brzuszka. Ogłaszam się tu bo na allegro nie mozna. Chętnych proszę o kontakt KasiaWodz19@poczta.fm
 
Witam .
Widzę że od mojego porodu nie było nikogo więcej:) Moja mała już skończyła 7miesięcy i 2tyg. i pojawił nam sie już pierwszy ząbek:)

monikaolk i eldcia życzę spokojnej ciąży i szybkiego porodu:)
 
Witam!

Mam na imię Monika i we wrześniu skończę 32 lata. :-) Jestem w pierwszej ciąży, 27 tydzień. We wrześniu ubiegłego roku miałam ciążę pozamaciczną, na szczęście wszystko się dobrze skończyło i teraz cieszę się, bo na razie wszystko jest dobrze. Będę miała córcię i z każdym dniem coraz bardziej kocham to maleństwo. Tym bardziej, że to temperamentna kobitka - kopie mnie ile wlezie! :laugh2: Czasem to się zastanawiam czy nie wyskoczy hehe Ja mam termin na 20 listopada, choć z usg niby na 15ego. Może nie będę leżała sama w szpitalu i się spotkamy Eldciu? ;-)

Dziękuję za miłe przyjęcie :*
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, przyszłe i obecne mamusie :-)
 
czytam forum od dobrych kilku miesięcy i rzczywiście ostatnio przygaslo ;/
Nic się u Was ciekawego nie dzieje?

W sumie powinnam sie pierw przedstawić ;D Jestem mama prawue 16 miesięcznej dziewczynki, a raczej malego diabelka ;D
 
reklama
Do góry