reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

Ja dziś byłam na szczepieniu. Romek nawet nie zapłakał - po prostu niesamowite!
A powiedzcie, czy szczepicie dziecko na pneumokoki? Bo ja się chyba zdecyduję jak Romek skończy 6 m-cy, bo wtedy o jedną dawkę będzie mniej. A dość istotne to jest zważywszy, że koszt jednej dawki kosztuje 280 zł!
 
reklama
Ja pytałam naszą pediatre o pneumokoki i powiedziała, że ważne jest to czy dziecko będzie chodziło do żłobka czy będzie w domu. Mój Filip będzie ze mną w domu więc nie ma takiej potrzeby, warto będzie zaszczepić jak pójdzie do przedszkola a i koszt będzie mniejszy bo ok. 60 zł
 
My też dzisiaj byliśmy na szczepieniu i Igor był bardzo grzeczny , prawie nie płakał :-) Szczepimy go PENTAXIM oraz na pneumokoki ale to niestety aż dwa ukłucia igły w nóżki:-(
 
My dzis tez sie szczepilysmy... Eh... Jak ja tego nienawidze. :wściekła/y: Mam takie paskudne wyrzuty sumienia. :-( Najchetniej to sama bym sie nastawila zamiast Mojej Zuzanki. :-(
 
Ja pytałam naszą pediatre o pneumokoki i powiedziała, że ważne jest to czy dziecko będzie chodziło do żłobka czy będzie w domu. Mój Filip będzie ze mną w domu więc nie ma takiej potrzeby, warto będzie zaszczepić jak pójdzie do przedszkola a i koszt będzie mniejszy bo ok. 60 zł

A czemu mniejszy? Tylko 60 zł?
 
Marrtruda, niewiem dlaczego tylko 60 zł teraz koszt to 300 zł, tak powiedziała lekarz, być może jak większe dziecko to inna szczepionka a może w naszej przychodni takie ceny. Chociaż tanio to tu nie jest za szczepionkę 6w1 płaciliśmy 220 zł
 
reklama
Macius w srode zostal zaszczepiony i byl tak dzielny, ze nawet nie jeknal:szok: !!! A ja sie spodziewalam wielkiego zalenia:-) A moj kochasny syneczek byl po prostu tak pochloniety obserwowaniem otoczenia, ze tylko lekko sie spial gdy go pani ukula i potem zero reakcji!!! Szok!!! Moj dzielny chopak!!!​
 
Do góry