reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

ja prawie w ogóle nie mam brzuszka dlatego na razie nie wklejam zadnych fotek, bo jak mi się wydaje, ze coś widać, to dziewczyny się śmieja, ze płasko :blink:
dopiero wieczorem coś widać, ale to po prostu w ciazy nas wzdyma pod wieczór

Ja mam identycznie... :) dopiero na sam wieczor jest lekko większy... :)
 
reklama
nasia super bobasek, czemu nieznana? nie było widać? ja tam coś wystajacego widzę... :-D

na suwaczku jest napisane, ze dziecko powinno wazyc 150 gramów, moje wazy 185 ... zaczynam się bać :-D
 
Ostatnia edycja:
lekarz powiedział, ze musimy mieć mocne i elastyczne mięśnie brzucha, które wszystko jeszcze mocno trzymaja,
a mój dzidziuś powinien wazyć 150 a wazy 185 więc mały nie jest, ale ja się cieszę, bo predzej czy później będzie brzuszek, chciałabym być zgrabna mamusia z piłeczka :-)
u mojej przyjaciółki w jej drugiej ciazy, brzuch było troszeczkę widać w 6 miesiacu, wiec sa widocznie kobiety, które w ciazy sa duze i sa takie które sa mini :-)
doktor powiedział, ze z moim wzrostem i waga moge przytyć do 13 kilo, 8 kilo wazy dziecko, lozysko itd, przy porodzie od razu to 8 kg tracimy, parę tez przy karmieniu piersia
 
hihihi margoz dziękuję, ja przy tym zdjęciu nozek od dołu uznałam, ze to moze stópka się tak ułozyła, ale potem przy ujęciu z boku nawet pokazał jąderka :-D
 
reklama
sonia a ile masz wzrostu i ile ważysz jeśli można spytać? bo ja gdzies znalazłam kiedyś kalulator co do takich wyliczeń i przy moim wzroście 167cm i wadze 58kg moge przytyć do 13 kg, wydaje mi się, że jesteś szczyplejsza ode mnie i wyższa, wiec się zastanawiam, jak się to liczy ;-)
 
Do góry