reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
A to mój synek, Bruno :-) mam nadzieję, ze nie będzie w przyszłości miał do mnie pretensji o te fotki :rofl2:

Tutaj macha babyboom'owym ciociom
Bruno1.jpg
Bruno3.jpg

Brzuszek i coś małego :tak:
bruno2.jpg

Zdjęcie od dołu, kolanka, łydki no i..
Bruno4.jpg
 
hej mamusie
wczoraj byłam u doktora, długo ze mna rozmawiał, więc jestem bardzo zadowolona :tak:
co do kłucia w podbrzuszu, moze trwać bez przerwy nawet cały dzień, wtedy mamy brać nospę, ale nie ma w tym bólu nic groźnego, niebezpieczne sa skórcze, ból typu napięcia przedmiesiaczkowego

dostałam burę za chodzenie w obcasach :rofl2: i za to, ze przestałam jeść kwas foliowy, mówił, ze do 20 tygodnia powinnam :zawstydzona/y:

na USG wszystko dobrze, sprawdził kręgosłup, serce, mózg, mierzył nózki, kość nosowa itd. wszystko w normie, teraz czekam do USG połówkowego

nie uwierzycie, ale jestem kolejna, której na USG pokazał się chłopiec :rofl2:
nie wiem co się dzieje, myślę, ze to raczej wiarygodne, bo jest ponad 17 tydzień i dobry sprzęt

fotki z USG wkleję w temacie 'fotki i filmy'

xx
 
hej mamusie
wczoraj byłam u doktora, długo ze mna rozmawiał, więc jestem bardzo zadowolona :tak:
co do kłucia w podbrzuszu, moze trwać bez przerwy nawet cały dzień, wtedy mamy brać nospę, ale nie ma w tym bólu nic groźnego, niebezpieczne sa skórcze, ból typu napięcia przedmiesiaczkowego

dostałam burę za chodzenie w obcasach :rofl2: i za to, ze przestałam jeść kwas foliowy, mówił, ze do 20 tygodnia powinnam :zawstydzona/y:

na USG wszystko dobrze, sprawdził kręgosłup, serce, mózg, mierzył nózki, kość nosowa itd. wszystko w normie, teraz czekam do USG połówkowego

nie uwierzycie, ale jestem kolejna, której na USG pokazał się chłopiec :rofl2:
nie wiem co się dzieje, myślę, ze to raczej wiarygodne, bo jest ponad 17 tydzień i dobry sprzęt

fotki z USG wkleję w temacie 'fotki i filmy'

xx

Super!!!! Kolejny chlopczyk!!!!!
A jak brzuszek? Rosnie? :) Bo moj caly czas malutki ;/
 
ja prawie w ogóle nie mam brzuszka dlatego na razie nie wklejam zadnych fotek, bo jak mi się wydaje, ze coś widać, to dziewczyny się śmieja, ze płasko :blink:
dopiero wieczorem coś widać, ale to po prostu w ciazy nas wzdyma pod wieczór
 
reklama
Do góry