reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
byłam dziś u lekarza :) wyniki z krwi dobre :)wiec nie ma sie czym martwić :) z dzidziusiem też wszystko w porządku, babka zrobiła USG ale takie malutkie tylko dla siebie, serce waliło ale dzidzia chyba spała bo spokojna była i nie fikała :) płci rzecz jasna nie znam, ale myśle, że jak tu same chłopy sie ujawniają to dla mnie pewno babeczka sie ostanie, choc też bym synusia chciała...
 
byłam dziś u lekarza :) wyniki z krwi dobre :)wiec nie ma sie czym martwić :) z dzidziusiem też wszystko w porządku, babka zrobiła USG ale takie malutkie tylko dla siebie, serce waliło ale dzidzia chyba spała bo spokojna była i nie fikała :) płci rzecz jasna nie znam, ale myśle, że jak tu same chłopy sie ujawniają to dla mnie pewno babeczka sie ostanie, choc też bym synusia chciała...

Super kochana, że wszystko w porządku, czekamy teraz na wieści od agusi.
 
Nie chce mi sie juz o tym pisac ale jak pisalam chodzi o wczesna ciaze, w uk nigdy nie robia usg wczesniej niz w 12 tygodniu...pare dziewczyn musialo jednak wypic tych kilka szklaneczek wody ;) pewnie z pelnym pecherzm jest latwiej. W liscie wyraznie jest napisane Try to have a full bladder ....nie jest napisane, ze musisz miec pelen pecherz bo inaczej badania nie bedzie ;) robia badanie z pelnym i mniej pelnym pecherzem, jak jest problem to daja wode i problemu nie ma :)

Z TYM PĘCHERZEM TO JEST TAK, PYTAŁAM DZIŚ SPECJALNIE LEKARZA, BO BYŁAM U KRESU WYTRZYMAŁOŚCI SZCZOSZKOWEJ :)
Powiedział, że w niektórych badaniach pełen pęcherz przeszkadza, w niektórych pomaga, ale generalnie nie ma to znaczenia. Przy dopochwoowym, pomaga, bo mała dzidzia i jest wypierana, obraca się lepiej, ale przez powłoki brzuszne, powiedział, że nie ma znaczenia, przy teraźniejszym sprzęcie :)
A ja leżałam ,myślałam, że mi nerki rozwali, a on jeszcze naciskał na brzuch. Potem jak poszłam do WC to nie mogło skończyć lecieć, ale sobie uzbierałam beczkowóz :)
 
Maranatha, super, że wyniki ok:tak:. Co do płci, nie trać nadziei na chłopca. To, że się tyle ujawniło, nie oznacza, że i więcej się nie ujawni;-) W sumie dziwi mnie czemu tak szybko te usg robią w szpitalu. Ja dlatego poszłam prywatnie na usg, by sprawdzić dzidzię, zwłaszcza jak pierwsze usg zrobili mi w niecałe 2 minuty:rofl2:
 
reklama
byłam dziś u lekarza :) wyniki z krwi dobre :)wiec nie ma sie czym martwić :) z dzidziusiem też wszystko w porządku, babka zrobiła USG ale takie malutkie tylko dla siebie, serce waliło ale dzidzia chyba spała bo spokojna była i nie fikała :) płci rzecz jasna nie znam, ale myśle, że jak tu same chłopy sie ujawniają to dla mnie pewno babeczka sie ostanie, choc też bym synusia chciała...
To super, że wszystko w jak najlepszym porządku :) Bardzo się cieszę :*
 
Do góry