reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Witajcie :)))
Jestem po wizycie i usg! Małe w brzuchu ma się dobrze, zdjęć za dobrych nie mam, ale jedno wiem :) BĘDĘ MIAŁA DRUGIEGO SYNKA :)))))
nawet zdjęcie mam!
DZięki za kciuki!
To już chyba drugi chłopak na lutówkach, nie?
 
Sunshine śliczne maleństwo,gratuluję.Ja też już nie mogę się doczekać wizyty bo chce już coś kupić choć by jedno ubranko:)

Justynko gratulacje po raz drugi:) Będzie drugi synek,podoba mi się ta różnica wieku pomiędzy twoimi dzieciaczkami.
 
Super wiesci. Cos mi mowi ze w lutym bedzie wysyp chlopakow :)

całkiem możliwe :)

JA myślałam, że będzie dziewczynka! uwielbiam małe sukieneczki :))) no ale Olaf będzie miał brata! brat to brat a nie żadna siostra :))))

Karola mam nadzieję, że ta różnica wieku będzie na tyle mała, że razem fajnei będą się bawili i spędzali ze sobą czas :)
 
reklama
dziewczyny toż to istne szalenstwoooo ;) same chłopy poki co :p

ps. Ivonka napisz mi proszę jeszcze tylko, jak długo czekałaś na wyniki z testu PAPA?
 
Do góry