reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
hiihi goni dzidziusia cioci jeżynkowej ;) ale sie dzisiaj mile zaskoczyłam, bo faktycznie myślałam, że mamy 11 tc a tu juz 14, no ale co sie dziwic, moj poprzedni gin na tym swoim przedpotopowym to nie wiem co by dał rade zmierzyc :/
 
Chcę wziać na USG mojego M, ale właśnie wtedy gdy będzie rozpoznanie płci, to chyba za wcześnie, wezmę go chyba w 20 tyg na 4 d :-)
 
Coraz ladniejsze te fotki. Super Heniek, fajne bliżniaki figa, piękna buźka Aliena!
Jak się w ten poniedziałek pytałam lekarza o stwierdzenie płci, to powiedział, ze za wcześnie, w tym okresie jest za dużo błędów, bo narządy płciowe dopiero się wykształcają i wargi sromowe dziewczynek są tak opuchnięte, ale ja tam uważam, że co wprawniejsze oko lekarza plus dobry sprzęt potrafi jednak dostrzec różnicę. Co prawda sąsiadce lekarz się na USG pomylił, miała mieć dziewczynkę a urodził się chłopiec, ale znowu druga miała wcześnie stwierdzoną płeć chłopca i pomyłki nie było.
 
reklama
poziomkowa Heniu duży i śliczny :laugh2:
poziomkowa śliczny Henio :)

hihii dzieki dziewczyny, swoją drogą musimy z tż-tem siąść teraz i pomyśleć nad chłopcem, bo w zasadzie ustaliliśmy tylko dziewczynkę, coby sie do henia nie przyzwyczaił :p

Chcę wziać na USG mojego M, ale właśnie wtedy gdy będzie rozpoznanie płci, to chyba za wcześnie, wezmę go chyba w 20 tyg na 4 d :-)

tak jak pisała maran, wszystko zależy od jakości sprzetu, ja tą lekarke co mam, to babka z doświadczeniem wielkim, ma mase pacjentek, zwłaszcza wciaży, bo ma dobrej jakości sprzet, ja mam porównanie na tych, na których dzidzie moją oglądałam, choć nie jestem przekonana co do płci na stówkę, ale ja chyba do dnia porodu nie uwierze, że wciąży jestem hihhi :p
 
Do góry