reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Figa śliczne te Twoje bąbelki, ciekawe czy będzie parka czy np. dwie dziewczynki lub dwóch chłopców.

Aliena Twój szkrab też prześliczny.

Jutro ja idę na usg.
 
reklama
Alienia Twój szkrab też super, który to tydzień bo nie widzę z suwaczka:-)

zdjęcie jest z 12 tygodnia teraz mam 14 walczyłam z suwaczkami przez godzine poddałam sie ;)
jutro spróbuję jeszcze raz a to oznacza że 2 tygodnie jak wszystko pójdzie dobrze dowiem się czy to kolejny chłopka czy nie ;)
 
oooooooooo jakie śliczne zdjęcia :) super, że wszystko dobrze z Maluszkami... i jak tak patrze to nie moge sie napatrzeć tylko gęba sama mi sie usmiecha ;)
 
widzę dziewczyny, że mamy tydzień pod znakiem usg :-)

powiedzcie mi czy robiłyście genetyczne badania już? pytam, bo my sie własnie w środe wybieramy, tam pani doktor zrobi nam prenatalne, bo to już czas...nie wiem jakos tak staram sie byc spokojna, a pomimo to nie wyobrażam sobie co by było gdyby...:eek:


figa spodziewałaś sie...dwójeczki od razu?:-)
 
A to moje 6,5 centymetrowe maleństwo (z wczorajszego USG - 09.08.2010):
img72g07.jpg
 
Piękne fotki, a te podwójne małe szczęścia po prostu cudo.

Jak u was z badaniami, ja teraz zrobiłam komplet morfologia. glukoza, mocz, toxo, WR, grupa krwi, ale wczoraj na wizycie już nie dostałam żadnego skierowania nawet zapytałam czy na kolejną wizytę nie muszę badań żadnych robić, ale usyszałam że nie.
Zawsze myślałam, że w ciąży co miesic chociażby mocz się robi, jak to jest u Was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnie sie wydaje, że jesli wyniki masz wporzadku to nie ma potrzeby powtarzać ich co pewien czas badanie ( chyba ze zajdzie taka potrzeba, np. zasłabniesz gdzieś albo gin zleci) pozniej chyba jeszcze pod koniec robi sie morfologie całą, ale nie mam pewności
 
Do góry