reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

czarnula strasznie mi smutno ze ci etak potraktowali.
Ja bym pojechala jeszcze raz i powiedziala ze sie nie ruszam poki mi nie zrobia skanu , w koncu nie moga ci etak ignorowac, to juz gruba przesada. Ja sie nauczylam ze w tym dziwnym kraju czasami dobrze jest tupnac noga i pokaac zeby.Trzymam mocno kciuki zeby bylo dobrze.
 
reklama
Czarnula i ja się przyłączam do trzymania kciuków-odpoczywaj teraz ile możesz i nie dawaj się zbywać - w końcu maleństwo jest teraz najważniejsze !!! Jestem myślami razem z Tobą i fasolką :*
 
DSC00067.jpg
cale 55 mm szczescia
 
jasne zerkam po milion razy nawet na tapecie w telefonie mam i czesto sie wzruszam zdjecie nie oddaje tego uroku patrzenia przez usg na takiego skarba ryczalam i patrzylam
 
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa, muszę troszkę posiedzieć i usprawnić przeglądanie babybooma :) Mam do Was pytanie, bo generalnie mam problem z określeniem terminu porodu, obecnego tygodnia ciąży. Problem polega na tym, że pomimo, że zawsze miałam @ pięknie wyliczone, to w kwietniu i maju jakoś mi się wszystko poprzestawiało i nie jestem w stanie skupić się do tego stopnia, żeby potwierdzić te dni, które mam wpisane w kalendarzu jako @. Wiem, że to dość szczeniacko brzmi (ale ogólnie cały pierwszy trymestr jestem okropnie rozkojarzona). Jedną @ miałam 28 kwietnia a potem chyba około 20 maja ( pomimo, że cykle zawsze miałam regularne, po 28 dni jak w zegarku, to ta akurat wypadła nie dość, że wcześniej, to w dodatku w maju miałam tylko @ 4 dni. Zastanawiam się na ile lekarz wiarygodnie może stwierdzić na podstawie badania usg i " ręcznego" wiek płodu. Wg badań jesteśmy w ok. 10/11 tygodniu ciąży. Czy teraz robiąc beta HCG z krwi można określić bardziej precyzyjnie TP?


Pozdrawiam niedzielnie,
M.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa, muszę troszkę posiedzieć i usprawnić przeglądanie babybooma :) Mam do Was pytanie, bo generalnie mam problem z określeniem terminu porodu, obecnego tygodnia ciąży. Problem polega na tym, że pomimo, że zawsze miałam @ pięknie wyliczone, to w kwietniu i maju jakoś mi się wszystko poprzestawiało i nie jestem w stanie skupić się do tego stopnia, żeby potwierdzić te dni, które mam wpisane w kalendarzu jako @. Wiem, że to dość szczeniacko brzmi (ale ogólnie cały pierwszy trymestr jestem okropnie rozkojarzona). Jedną @ miałam 28 kwietnia a potem chyba około 20 maja ( pomimo, że cykle zawsze miałam regularne, po 28 dni jak w zegarku, to ta akurat wypadła nie dość, że wcześniej, to w dodatku w maju miałam tylko @ 4 dni. Zastanawiam się na ile lekarz wiarygodnie może stwierdzić na podstawie badania usg i " ręcznego" wiek płodu. Wg badań jesteśmy w ok. 10/11 tygodniu ciąży. Czy teraz robiąc beta HCG z krwi można określić bardziej precyzyjnie TP?


Pozdrawiam niedzielnie,
M.
Niestety nie można precyzyjnie określić wieku płodu wg HCg.bardziej recyzyjne jest usg. Chociaż u mnie na usg dzidzia jest młodsza niż wskazują to wyliczenia z ostatniej@, o ok. 5dni.Czasami @ się spóźnia, przez chorobę, zmianę klimatu, stres itd. Ja mam różnie. I czasem więcej dni czasem tylko 4 dni.
 
Do góry