reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
ja zdjec nie mam malenstwa bo nie mialam usg ale za 2 tygodnie bede miala :-) to sie bede miala czym pochwalic, ale ogolnie oki z amluszkiem. zlecone badania i oszczedzanie sie
 
Ja własnie wróciłam z USG. Jak podejrzewałam, maluszek o tydzień młodszy niż z OM, zdjęcie wstawię, jak je jakoś zeskanuję.
Tak więc wg USG jestem w 10tym tc i 3d, czyli termin z 8.02 zrobił się na ok 14.02, dokładnie nie wiem jaki, bo właściwy opis powędrował do karty, a na wydruku nie pisze.



hrqogov3nm091tiz.png
 
Ostatnia edycja:
no to mi wyszlo tez inaczej tzn z suwaczka wynika 11 tydz 2 dni a juz w czwartek mialam 11 tydz wedlug lekarza
 
Figa ale superowe te twoje bliźniaki i to dwujajowe! To może będzie parka :-)
A to moje dzieciątko. Ma główkę, brzuszek, dwie rączki i nóżki i serduszko ładnie bije 170u/min.
P1080267.jpg
 
reklama
Do góry