reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Od tego zazwyczaj jest lekarz/ginekolog prowadzący ciążę. Nie powiedział Ci? Skoro już wg USG masz powiedziane jaki tydzień jest, to sobie może od tego licz. Ale to ginekolog kieruje na badania, on Ci powinien powiedzieć na kiedy następne USG. :)

mówił, że od usg. ale nie doprecyzował mi w którym ja jestem dokładnie tyg wg usg - robił mi w trakcie wizyty i tylko powiedział "jakiś 7 tydzień".
a ja w ciąży mam tak że trochę mniej kojarzę ;-) zamiast poprosić żeby mi co do dnia ten termin wyliczył... dlatego miałam nadzieje na pomoc praktyków, czy raczej "praktyczek" ;-)[/QUOTE]
To licz tygodnie od USG raczej. Owulacja się przesuwa i termin z OM może być mylący, a z USG już mniej. Poza tym nie martw się, jeśli USG wyjdzie tydzień wcześniej czy później. Wielki problem to naprawdę nie będzie! :)
 
reklama
Misia, Harsh, Anulka piękne brzuszki:-) Ciekawe jak mój brzuszek będzie wyglądał za jakiś czas:-) Ja mam ślub we wrześniu również, tylko mój brzuszek będzie większy od Misi na pewno;-)
 
Dziewczynki jest moj Malenki Robaczek :) Serduszko bije tak jak powinno... Rozwija się książkowo :) To 8t3d :) Termin porodu 14-02-2011 piękna data :) Nie mam niestety fotki bo tak szybko zeszlam z lezanki ze ginka nie zrobila zdjecia :) Jestem przeszczesliwa :)


Gratuluję, może spotkamy się na porodówce bo ja mam na 15 lutego :)
 
Mieszkanko mojego maluszka

8 tydzień.jpg
 
reklama
Do góry