reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Kasiu te ajurat robiła moja ciocia ;)
Tych co robił M nie wypada wstawiac :)
Choc tez sa z brzuszkiem i tez artystyczne :)

Juz macie piekne brzuszki.
Ja późno miałam brzuszek.
Ślub brałam 12 wrzesnia i tyle miałam brzucha.
photo30.jpgphoto54.jpgphoto.jpg
 
reklama
Ja dopiero dzisiaj oddawałam wszystko do badania i wyniki będę miała w przyszłym tygodniu a w środę wizyta u lekarza więc zobaczymy.

Jeżynka
piękne zdjęcie i takie wyraźne - niech maleństwo zdrowo się rozwija i przynosi mamusi mnóstwo szczęścia

Buźka
 
Angelka ja tez jestem szczuplutka - przez dlugi czas wazylam 53kg przy 170cm wzrostu:) Na samiutkim poczatku ciazy wazylam juz 55,7:szok: Nie wiem skad mi sie to bierze;] Mam tez kolezanke ktora zawsze byla tak chuda ze chudszym sie chyba byc nie dalo i brzuszka dlugo dlugo u niej widac nie bylo. A swoja droga to dziwne bo zawsze mi sie wydawalo ze u chudzielcow szybko widac:)

Misia kurcze no rzeczywiscie brzuszek malutki;)

Figa no to czekamy na blizniaczy brzuszek;)
 
oooo jakie fajne już macie te brzuszki... ja to jeszcze nie mam sie czym chwalić no chyba, że pozostałością po porzedniej ciązy, ale to wstyd a nie chluba hehehe... u mnie brzuszek wyskoczył w 5 miesiącu a teraz to sie zobaczy jak bedzie...
 
Tantum polecam po porodzie do nasiadówek 2 razy dziennie, albo w butli po wodzie mineralnej z dziubkiem rozpuscic i sie polewac.
Ja sie dzieki temu bardzo szybko pogoilam.

ja sie podpisuje pod tymi słowami obiema rękoma... u mnie po porodzie puściły szwy i dzieki temu, że polewałam rane tantum rosa własnie z butelki z dziubkiem lekarze byli zdziwieni, że tak ładnie sie wszystko pogoiło i infekcji nie było bo ponownie szwów nie mozna założyć bo to już kilka dni mineło jak mi te szwy puściły a można szyć tylko na "świeżą rane" wiec kupujcie i po porodzie używajcie bo WARTO!
 
reklama
Harsharani, piękne brzuszki!
A ja myślałam, że fotki dajemy tylko w zamkniętych grupach? Myślałam wręcz, ze tu się nie da, a jednak!
To ja dam z poprzedniej ciąży też :)
IMGP4195.jpgAnia z brzusiem.jpg
 
Do góry