reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
a ja wczoraj byłam u ginki.... i rozwarcie mam 1,5 cm... mały ma idealnie głowke do porodu ułożoną... i bardzi nisko jak to ona powiedziała że główka jest przy samej szyjce czy czymś tam.... znaczy ze w każdej chwili mogę rodzic... i wysłała mnie na ktg ... wszyściusieńko w porządeczku powychodziło :)... a skurczy brak
ciekawe ile jeszcze bedziemy czekac na naszego skarbka, po tym badaniu wczoraj to tak się wiercił ze myślałam ze coś sie dzieje ... i cisnął na pęcherz....

a co mnie zdziwiło to to ze plecki wcześniej miał na lewej stronie a po prawej nózki...
a teraz nóżki i rączki ma po lewej a plecki na prawej :)
 
ja dziś bylam u lekarza i też mam na 1,5 cm ale powiedział, że z takim rozwarciem to jeszcze nawet miesiąc moge chodzić, jak nic się nie rusz to 28.02.2011 mam wizytę a później najwyżej do szpitala
 
cześć dziewczyny:)
pomożecie rozwiązać małą zagadkę? według Was będzie chłopak czy dziewczynka?
zdjęcie z usg 3d/4d 12 tc
pozdrawiam serdecznie
Agnieszka

9hs36s.jpg
 
hehe, ale fajny hmmm ale nie wiem ..cos mu tam chyba wystaje wiec może chłopczyk.

A ja mam pytanko , czy jesli termin minął 18ego , ciąża przebiegała idealnie, dzidziuś sie rusza,
Czy powinnam jutro isc na kontrole KTG i USG do szpitala ?
Na KTG nie bylam jeszcze ani razu bo lekarka mówiła ze jak dziecko jest aktywne to nie trzeba.
 
hehe, ale fajny hmmm ale nie wiem ..cos mu tam chyba wystaje wiec może chłopczyk.

A ja mam pytanko , czy jesli termin minął 18ego , ciąża przebiegała idealnie, dzidziuś sie rusza,
Czy powinnam jutro isc na kontrole KTG i USG do szpitala ?
Na KTG nie bylam jeszcze ani razu bo lekarka mówiła ze jak dziecko jest aktywne to nie trzeba.
No mi lekarz cały czas powtarzał,że od dnia kiedy wypada termin porodu powinno się raz lub 2 razy w tygodniu chodzić na KTG aby sprawdzać czy wszystko z dzidzią jest ok.
 
to co mówią to chyba zależy od lekarza prowadzącego ... mi np. gin juz 17-02 powiedziała zebym poszła p0o wizycie u niej zobaczyc na KTG czy wszystko oki na wszelki wypadek i zapisac sie na ten tydzien na kolejne a po terminie powiedziała ze powinno robić się codziennie...
 
to co mówią to chyba zależy od lekarza prowadzącego ... mi np. gin juz 17-02 powiedziała zebym poszła p0o wizycie u niej zobaczyc na KTG czy wszystko oki na wszelki wypadek i zapisac sie na ten tydzien na kolejne a po terminie powiedziała ze powinno robić się codziennie...


Kochane dwupaki ... ja poszłam 13 w niedziele na dłuuuugi spacer, aż mi brzuch opadł na kolana ... a wieczorem już mi się sączyły wody a w walentynki urodziłam MIłoszka :)
Moze idzcie się przejść? :)
 
reklama
heh fajnie by było żeby taki spacer pomógł, niestety mój Wojti ma swoje plany i to nie pomaga, jak również to że latam po 2 godz z odkurzaczem, gotuje obiadki dla 5-6 osób do tego prania, mycie podług, nawet jedzenie ostrzejszych potraw czy przytulanki z mężusiem
.... hmmm po mału zastanawiam się czy mu tam aby nie za dobrze się zrobiło i nie zamierza posiedzieć dłużej :-)
Jeszcze mamy chwilkę więc zobaczymy jak to będzie, a póki co czekamy do czwarku na kolejną wizytę... chyba ze coś się zacznie dziać....
 
Do góry