reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

reklama
Z tego co widzę u nas są troche tańsze klocki duplo niz w Polsce:sorry:

Sprawdzałam cyrk lego duplo na allegro kosztuje 169 zl to jest 46 euro a u nas teraz w swiatecznej promocji cyrk jet po 36 e to wychodzi 130 zl

My kupimy straż pożarną, moja siostra ma dokupic do tego helikopter a bratowa ciężarówke;-).
 
Ostatnia edycja:
Wiem, że kompatybilne, ale to nie zawsze wystarczy, bo pozostaje jeszcze kwestia jakości. Niektóre klocki mogą się składać za ciężko, albo będą się rozwalać, z ludzików będzie schodzić farba, kolejka, która ma jeździć po torach będzie się zacinać i zatrzymywać, bo tory niedobrze do siebie pasują... czasem się trafi na dobrą jakość, ale czasem na pierwszy rzut oka widać "chińszczyznę" Ja już się nie raz sparzyłam, że co tanie to drogie, a z drugiej strony trafiałam na produkty tańsze i dobre.

MamoQ niestety tak bywa, że w innych krajach UE Lego są tańsze, a w USA to już w ogóle taniutko. Mnie się bardzo podoba remiza strażacka ale jest pierońsko droga chyba ponad 200zł, wóz strażacki ma, więc strażnica by pasowała jak nic.
 
Ostatnia edycja:
To jak kupisz któryś z zestawem Woma, to podziel się opinią o tych klockach. Też mi się one podobają.
Jeszcze raz dzieki Aletko, złożyłam na nie zlecenie (a własciwie na te wiekszy zestaw). Przy okazji znalazłam sprzedawcę, który ma w dobrej cenie wszystkie trzy zestawy, jakby któras z was była zainteresowana Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
No to zaczyna się grudniowe szaleństwo :-D
Kurcze zazdroszę Wam pomysłów na prezenty dla dzieciaczków i dla reszty rodziny.

Ja nie wiem zupełnie co mamy kupić Oliwce :wściekła/y:
Mam totalny brak pomysłów!!! Jedyną fajną rzeczą jest krzesełko, które już zostalo zamówione przez babcię i kupione (nawet już go używamy :-D) To prezent od Babci pod choinkę - krzesełko danChair
Natomiast nie mam pomysłu co od nas, co od chrzestnej, od mojej siostry

Póki co myślę o tablicy TABLICA DLA DWOJGA STEP ZNIKOPIS Wys0zl WARSZAWA ! (494689270) - Aukcje internetowe Allegro i już moja siostra podłapała i zamówiła, że to będzie prezent od niej, ale nie wiem do końca czy Niunia nie jest za mała, chociaż z drugiej strony jak nie jest za mała na malowanie po ścianach :wściekła/y: to może będzie odpowiednia i oduczy ją tego bazgrania :tak:

Może macie jeszcze jakieś pomysły dla dziewczynek???? PLEASE :-)
 
Dzięki myszko za link ;o) zastanawiałam się nad kuchnią dla Niuni ale wiecie najgorsze jest to, że gdzieś na to wszystko trzeba znaleźć miejsce, a u niej w pokoiku już go nie ma :no:
No i M jest dlatego przecwiny kupieniu kuchni :wściekła/y:
A co do tablicy to też myślę, że jest fajna, no a cena faktycznie sporka, ale myślę, że troszkę jej posłuży więc chyba warto.
 
z pomyłów na mikołaja
to moze
- pianinka w których jest bembenek perkusja i takie tam - Chico ok 96zł
- zestawy lego duplo - market zoo i podobne (niestety cenowo to od 56zł do 300)
- dla chłopaków klockiWader - polecam :) ( nie wiem czy dziewczynki tez buduja z klocków) maja tez fajne kolejki i samochody.
- garaze
- kuchnie, odkurzacze mały lekarz.
- little people (Fisher prica) - my mamy mała farme z konikami i mały cały czas sie tym bawi
- puzle dla najmłodszychi no i jeszcze znajdz podobna postac (na tekturkach sa po dwie takie same postacie i jak ma maluch jedna to ma znalesc druga taka sama)

To jest to jest to co widziałam ostatnio w sklepach no i z prezentów dla małego :)
 
wpadłam powiedzieć że znalazłam i zamówiłam już prezent dla Oliwki pod choinkę od nas ;o)
Otóż nasza Niunia strasznie lubi takie zwierzątka interaktywne czy coś w tym stylu i dzisiaj coś takiego znalazłam :-) wstawiam link :-) wybraliśmy tygryska

Biały Tygrysek - Alive
a to filmik z tą zabawką
[ame=http://pl.youtube.com/watch?v=dJqzan1QBpk]YouTube - ALIVE CUBS TV Ad[/ame]
 
reklama
o kurcze welonka - pierwszy raz cos az tak interaktywnego widze :-D
O cene nie pytam bo pewnie zwala z nog :-D
Oliwcia na pewno bedzie zadowolona :-)
 
Do góry